Ohromte letos v létě své okolí svými krásnými pažemi! Zapomeňte na povislou kůži a tukové polštáře. Pomůže vám 5 jednoduchých cviků a vaše krása bude dokonalá. Jak na to? Poradíme vám! -
Menu

Ohromte letos v létě své okolí svými krásnými pažemi! Zapomeňte na povislou kůži a tukové polštáře. Pomůže vám 5 jednoduchých cviků a vaše krása bude dokonalá. Jak na to? Poradíme vám!

Blíží se léto, doba dovolených a mnoho žen chce na fotografiích z dovolené vypadat co nejlépe. Několik týdnů před odjezdem na svou vysněnou dovolenou tedy začínají věnovat větší pozornost svému tělu. Začnou se zdravěji stravovat a také cvičit. Existuje však jedna část těla, kterou v rámci své přípravy na dovolenou často poněkud podceňujeme – paže. A to není dobře, neboť právě v létě je díky nejrůznějším šatům na ramínka a topům odhalujeme velmi často.

Z tohoto důvodu vám dnes přinášíme sérii cvičení, která vám pomůže zpevnit a vytvarovat právě paže. Cviky jsou jednoduché, ale účinné, již po několika málo týdnech uvidíte při pohledu do zrcadla rozdíl a své paže budete letos v létě hrdě ukazovat. Výhodou těchto cviků je skutečnost, že se zaměřují na všechny svaly, nikoli například jen na biceps, což bývá jednou z nejčastějších chyb. Všechny cviky se doporučuje opakovat patnáctkrát ve třech po sobě následujících sériích.

Push up

První cvik je zaměřený především na triceps, který bývá velmi často poněkud podceňovaným svalem, ale který se na druhou stranu na výsledné podobě paží velmi významně podílí. K tomuto cviku budete potřebovat židli, ke které se postavte zády. Následně položte ruce na okraj židle, ohněte kolena a pokrčte lokty. Tím pomalu snížíte své tělo dolů. Pak opět lokty propněte a vraťte se do výchozí pozice.

 

Obrácené kliky

Kliky zná jako cvik úplně každý. Víte ale, že stejně účinné, a pro krásné ruce možná ještě účinnější, je provádět kliky obráceně? Výchozí pozice pro tento cvik je ze sedu na podlaze. Položte paže za sebe, asi patnáct centimetrů od pánve, prsty směřují směrem k vaší pánvi. Následně už jen ohněte kolena a pokuste se zvednout pánev ze země. Ve zvednuté poloze vydržte po dobu několika sekund a poté se vraťte pánví zpátky na podlahu.


Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…