Ohromující příběh oblétl celý svět: 22 letá absolventka zachránila malou dívenku od jisté smrti! – neuvěříte, co výjimečná žena udělala

Ve Spojených státech Amerických je vzdělání velmi drahé, což velká část studentů, kteří nedostali stipendium, každoročně poznává. Je pro ně tedy životně důležité, najít si práci během svých studií či bezprostředně po nich, aby splatili částky, které dluží za své studium.

Velmi ochotná chůva

Ve stejně těžké finanční situaci se také ocitla dvaadvacetiletá absolventka medicíny Kiersten Miles. Právě dostudovala obor zdravotní sestry v New Jersey a potřebovala si najít práci. Po nějaké době hledání našla rodinu, která hledala někoho, kdo by se postaral o jejich tři děti, které se jmenovali:

  • George
  • Farra
  • Thálie

Právě jejich nejmladší, devítiměsíční Thálie, byla ta, která měla těžké zdravotní problémy. Narodila se totiž s biliární obstrukcí, což znamená, že játra ze sebe nemohou vyloučit žluč. Žádná léčba doposud nebyla, a tak jediná věc, která přicházela v úvahu, byla transplantace jater.

Čtěte také: Začali své unikátní vystoupení, které bere dech. Nejsou to lidé, kdo zde má hlavní roli. Podívejte se, proč a čím je toto vystoupení unikátní

Docházel jí čas

Když rodiče chůvu přijímali, neměli ani tušení, jak moc jejich dceři i celé rodině pomůže. Malá dcera nebyla na pořadníku na prvních místech, a proto se s časem stále zvyšovala šance na to, že by o ni mohla rodina přijít. Při kontrole bylo rodičům oznámeno, že se jejich dcerka nemusí dožít druhých narozenin, pokud nedostane nová játra, která tak strašně potřebuje. Když se to jejich chůva Kiersten dozvěděla, nevěřila vlastním uším.

Nečekaná záchrana

Přes to, že chůva pracovala pro rodinu pouze tři týdny, velmi si je oblíbila. Odhodlala se tedy učinit velmi drastické rozhodnutí. Musela zjistit, zda by pro malou Thálii byla vhodnou dárkyní, a pokud ano, chtěla být jejím dárcem. Zpočátku si rodina myslela, že dostatečně nerozumí problému, ale když jim Kiersten vysvětlila, že rozumí všem úskalím, byla rodina nadšená. Po několika testech se ukázalo, že chůva by pro malou holčičku byla vhodným dárcem. Bez jakýchkoliv rozvah operaci tedy postoupila, a zachránila tak nejen holčičky život, ale i celou rodinu.