David Hampl
12 června, 2019

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým lidem, jim někteří z nás stále nevěnují dostatečnou pozornost a péči. Jednou z důležitých věcí, které si ostatní lidé na první pohled na našich rukou všimnou, je, zda a jak máme či nemáme upravené nehty. Proto vám dnes přinášíme několik nápadů, jakým způsobem lze nehty upravit.

Lesklé jako zrcadlo

Velmi barevně i stylově zajímavá kombinace matného a lesklého laku, která vytváří dojem zrcadla, se hodí spíše pro neformálnější příležitosti, jako je například diskotéka či nějaký večírek.

Černobílá elegance

Černá a bílá jsou dvě barvy, které jsou nepostradatelnou součástí každého šatníku a jejich kombinace je považována za velmi elegantní a sofistikovanou. Proč tedy tyto barvy nevyužít i v podobě laků na nehty? Hit letošního léta jsou i nejrůznější puntíkované vzory. Spojili jsme proto obojí dohromady a originální výsledek vidíte na obrázku.

Zlaté proužky

V létě nemusíte sahat jen po nejrůznějších odstínech červené barvy, ale protože spousta z nás v létě často nosí například bílé šaty či sukni, můžeme bílou využít i jako barvu pro naše nehty. Navíc, když každý nehet zakončíte úzkým zlatým proužkem, vašich rukou si určitě každý všimne.

Zlaté flitry

Tento styl vychází z vlastně z předchozí bílozlaté kombinace, jen je o něco odvážnější, a tak zlatý lak není jen na koncích jednotlivých nehtů, ale i místo bílého laku prsteníčku. Navíc jde o zlatý lak, který působí dojmem flitrů.

Červený a černý

Stejně jako bílá a černá je klasickou, i když odvážnější, kombinací i červená a černá. Podle toho, které barvě dáváte přednost, ji zvolte jako majoritní a druhou barvou jen zakončete každý nehet úzkým proužkem, jako to znáte z francouzské manikúry. Pro větší originalitu můžete opět prsteníček na každé ruce nalakovat v obrácené kombinaci barev tak, jak vidíte i na našem obrázku.

Mat x lesk

Spojení matného a lesklého laku, podobně jako náš první tip, využívá i následující styl nehtů. V tomto případě jde ale o kombinaci dvou černých laků, kdy lesklý je opět ten, kterým jsou nehty pouze zakončeny.

Elegance v růžové

Francouzský styl je patrný i v tomto stylu nehtů, podkladový lak je starorůžový a konce nehtů nejsou tentokrát bílé, jako to známe z klasické francouzské manikúry, ale naopak černé.

Disko styl

Na večírky či diskotéku se velmi hodí stříbrný lak, který působí domem flitrů, uvidíte, jak s ním zazáříte.

Odvážné zakončení

Kombinaci starorůžové a černé barvy využívá i tento styl, rozdíl je v tom, že nehty nejsou zakončeny klasickým proužkem, ale tvarem, který připomíná písmeno W.

Inspirace Francií

Tento styl vychází z klasické francouzské manikúry, ale je obohacen o černý proužek, a celkový dojem je tak mnohem sofistikovanější.

Zakončení do V

Tvaru písmene V, tentokrát jednoduchého, využívá i následující styl, který navíc opět kombinuje dvě elegantní barvy černou a bílou.

Francie naruby

Mnoho žen má klasickou francouzskou manikúru velmi v oblibě a nechce příliš experimentovat s barvami. Napadlo vás ale někdy udělat si francouzskou manikúru obráceně? Výsledek je originální a vy se bude cítit skvěle.

Zlatá s červenou

Nejen v čase Vánoc můžete zkusit své nehty ozdobit klasickými vánočními barvami červenou a zlatou.

Sdílejte článek