Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy a extravaganci. Pokud chcete být jiná, přinášíme vám mnoho inspirace. Které motivy se vám líbí nejvíce? -
Menu

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy a extravaganci. Pokud chcete být jiná, přinášíme vám mnoho inspirace. Které motivy se vám líbí nejvíce?

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým lidem, jim někteří z nás stále nevěnují dostatečnou pozornost a péči. Jednou z důležitých věcí, které si ostatní lidé na první pohled na našich rukou všimnou, je, zda a jak máme či nemáme upravené nehty. Proto vám dnes přinášíme několik nápadů, jakým způsobem lze nehty upravit.

Lesklé jako zrcadlo

Velmi barevně i stylově zajímavá kombinace matného a lesklého laku, která vytváří dojem zrcadla, se hodí spíše pro neformálnější příležitosti, jako je například diskotéka či nějaký večírek.

Černobílá elegance

Černá a bílá jsou dvě barvy, které jsou nepostradatelnou součástí každého šatníku a jejich kombinace je považována za velmi elegantní a sofistikovanou. Proč tedy tyto barvy nevyužít i v podobě laků na nehty? Hit letošního léta jsou i nejrůznější puntíkované vzory. Spojili jsme proto obojí dohromady a originální výsledek vidíte na obrázku.

Zlaté proužky

V létě nemusíte sahat jen po nejrůznějších odstínech červené barvy, ale protože spousta z nás v létě často nosí například bílé šaty či sukni, můžeme bílou využít i jako barvu pro naše nehty. Navíc, když každý nehet zakončíte úzkým zlatým proužkem, vašich rukou si určitě každý všimne.

Zlaté flitry

Tento styl vychází z vlastně z předchozí bílozlaté kombinace, jen je o něco odvážnější, a tak zlatý lak není jen na koncích jednotlivých nehtů, ale i místo bílého laku prsteníčku. Navíc jde o zlatý lak, který působí dojmem flitrů.

Červený a černý

Stejně jako bílá a černá je klasickou, i když odvážnější, kombinací i červená a černá. Podle toho, které barvě dáváte přednost, ji zvolte jako majoritní a druhou barvou jen zakončete každý nehet úzkým proužkem, jako to znáte z francouzské manikúry. Pro větší originalitu můžete opět prsteníček na každé ruce nalakovat v obrácené kombinaci barev tak, jak vidíte i na našem obrázku.

Mat x lesk

Spojení matného a lesklého laku, podobně jako náš první tip, využívá i následující styl nehtů. V tomto případě jde ale o kombinaci dvou černých laků, kdy lesklý je opět ten, kterým jsou nehty pouze zakončeny.

Elegance v růžové

Francouzský styl je patrný i v tomto stylu nehtů, podkladový lak je starorůžový a konce nehtů nejsou tentokrát bílé, jako to známe z klasické francouzské manikúry, ale naopak černé.

Disko styl

Na večírky či diskotéku se velmi hodí stříbrný lak, který působí domem flitrů, uvidíte, jak s ním zazáříte.

Odvážné zakončení

Kombinaci starorůžové a černé barvy využívá i tento styl, rozdíl je v tom, že nehty nejsou zakončeny klasickým proužkem, ale tvarem, který připomíná písmeno W.

Inspirace Francií

Tento styl vychází z klasické francouzské manikúry, ale je obohacen o černý proužek, a celkový dojem je tak mnohem sofistikovanější.

Zakončení do V

Tvaru písmene V, tentokrát jednoduchého, využívá i následující styl, který navíc opět kombinuje dvě elegantní barvy černou a bílou.

Francie naruby

Mnoho žen má klasickou francouzskou manikúru velmi v oblibě a nechce příliš experimentovat s barvami. Napadlo vás ale někdy udělat si francouzskou manikúru obráceně? Výsledek je originální a vy se bude cítit skvěle.

Zlatá s červenou

Nejen v čase Vánoc můžete zkusit své nehty ozdobit klasickými vánočními barvami červenou a zlatou.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Přirozený způsob, jak mít hladké podpatky na předpis naší babičky.…

Boj s hrubými patami je nikdy nekončící procedurou, kterou mnozí opakují den, co den a stále bez výsledku. Je zbytečné utrácet…
KRÁSA A MÓDA

Zubního kamene a zápachu z úst vás zbaví jednoduše věc,…

Zubní kamen a zubní plak jsou velice nepříjemné. V ústech se pravidelně tvoří a ne vždy se je podaří zcela odstranit…
KRÁSA A MÓDA

Střední dlouhé vlasy: ideální pro každou ženu, atraktivní účesy, díky…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…
KRÁSA A MÓDA

6 účinných a jednoduchých způsobů, jak se zbavit zubního kamene…

Krásné zuby a příjemný dech jsou v současnosti jednou z velmi důležitých věcí jak v osobním, tak profesním životě. Prostřednictvím úsměvu totiž působíme…
KRÁSA A MÓDA

Zbavte se křečových žil navždy zcela přirozeným způsobem – tajemství…

Křečové žíly neboli varixy patří mezi jedno z velmi častých onemocnění. Obecně platí, že ženy se s křečovými žilami potýkají mnohem častěji…
KRÁSA A MÓDA

Žena zašla ke kadeřnici a díky účesu omládla o 10…

Jedno staré rčení říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…