Ona chvíle konečně nastala. Známá a oblíbená zpěvačka Ewa Farna potvrdila narození svého očekávaného potomka. A je to kluk! Zajímá vás, jak vypadá a jaké jméno dostal? Tyto informace pro vás máme! -
Menu

Ona chvíle konečně nastala. Známá a oblíbená zpěvačka Ewa Farna potvrdila narození svého očekávaného potomka. A je to kluk! Zajímá vás, jak vypadá a jaké jméno dostal? Tyto informace pro vás máme!

Každý teenager i dospělák v naší zemi ji dobře zná. Oblíbená mladá zpěvačka s perfektním hlasem, původem z Polska, která posluchače uchvátila mnoha hity, se stala maminkou. Ano správně, řeč je o Ewě Farne. V poslední době jste mohli zaregistrovat, že zpěvačka se na veřejnosti příliš neobjevovala. Důvodem bylo jistě těhotenství, při němž si chtěla spolu se svou rodinou udržet soukromí. To je samozřejmě pochopitelné, nicméně by byla škoda, kdyby se svět nedozvěděl o tom, že porodila zdravé a krásné dítě. Tím dítětem je chlapec, a chcete-li vědět, jak ho Ewa s partnerem pojmenovali, čtěte dále.

Instagram informuje

O tom, že zpěvačka porodila, informovala veřejnost, a především své fanoušky, sama. Informace, potvrzující, že se stala novopečenou maminkou, se objevila na jejím Instagram účtu. Stejně tak se ve zprávě objevilo i jméno novorozence. Hrdou maminkou se nicméně stala už před několika dny.

Vzhledem k tomu, že má zpěvačka polské kořeny, podělila se o tuto báječnou novinu i s rodným krajem. Na Instagramu se tedy objevily dvě verze, česká a polská. Prosí zde veřejnost o respektování tohoto křehkého období, neboť každá nová maminka potřebuje klid a soukromí. Dále také uvedla, že dítě (syn) i ona jsou zdraví a šťastní, což je nejdůležitější. No a samozřejmě se zmínila také o jménu.

Jméno je na světě

Jistě všichni čekáte na jméno nového miminka. Zpěvačka v příspěvku oznámila, že svému novopečenému dítku dala poněkud neobvyklé jméno Artur. Toto jméno lze někdy vyslovovat také jako Artuš. Že by zpěvačku při výběru tohoto jména inspiroval král Artuš a jeho rytíři kulatého stolu? Kdo ví, třeba ano.

Výběr jména spustil na veřejnosti řadu debat a nejrůznějších diskuzí. I přes to, že zpěvačka žádala o respektování klidu, s čímž samozřejmě souvisí i tento poprask kolem jména, objevilo se několik zvláštních a kontroverzních teorií. Tyto kontroverze se ovšem netýkaly motivu výběru jména, nýbrž něčeho naprosto jiného.

Starosti ohledně jména

V příspěvku zpěvačka uvedla jméno Artuš, což je polská verze jména. V následujícím hashtagu ovšem začala používat jméno Artur. V mnohých to vzbudilo řadu otázek a starostí. Mezi hlavní patří otázky:

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…