Ona chvíle konečně nastala. Známá a oblíbená zpěvačka Ewa Farna potvrdila narození svého očekávaného potomka. A je to kluk! Zajímá vás, jak vypadá a jaké jméno dostal? Tyto informace pro vás máme! -
Menu

Ona chvíle konečně nastala. Známá a oblíbená zpěvačka Ewa Farna potvrdila narození svého očekávaného potomka. A je to kluk! Zajímá vás, jak vypadá a jaké jméno dostal? Tyto informace pro vás máme!

Každý teenager i dospělák v naší zemi ji dobře zná. Oblíbená mladá zpěvačka s perfektním hlasem, původem z Polska, která posluchače uchvátila mnoha hity, se stala maminkou. Ano správně, řeč je o Ewě Farne. V poslední době jste mohli zaregistrovat, že zpěvačka se na veřejnosti příliš neobjevovala. Důvodem bylo jistě těhotenství, při němž si chtěla spolu se svou rodinou udržet soukromí. To je samozřejmě pochopitelné, nicméně by byla škoda, kdyby se svět nedozvěděl o tom, že porodila zdravé a krásné dítě. Tím dítětem je chlapec, a chcete-li vědět, jak ho Ewa s partnerem pojmenovali, čtěte dále.

Instagram informuje

O tom, že zpěvačka porodila, informovala veřejnost, a především své fanoušky, sama. Informace, potvrzující, že se stala novopečenou maminkou, se objevila na jejím Instagram účtu. Stejně tak se ve zprávě objevilo i jméno novorozence. Hrdou maminkou se nicméně stala už před několika dny.

Vzhledem k tomu, že má zpěvačka polské kořeny, podělila se o tuto báječnou novinu i s rodným krajem. Na Instagramu se tedy objevily dvě verze, česká a polská. Prosí zde veřejnost o respektování tohoto křehkého období, neboť každá nová maminka potřebuje klid a soukromí. Dále také uvedla, že dítě (syn) i ona jsou zdraví a šťastní, což je nejdůležitější. No a samozřejmě se zmínila také o jménu.

Jméno je na světě

Jistě všichni čekáte na jméno nového miminka. Zpěvačka v příspěvku oznámila, že svému novopečenému dítku dala poněkud neobvyklé jméno Artur. Toto jméno lze někdy vyslovovat také jako Artuš. Že by zpěvačku při výběru tohoto jména inspiroval král Artuš a jeho rytíři kulatého stolu? Kdo ví, třeba ano.

Výběr jména spustil na veřejnosti řadu debat a nejrůznějších diskuzí. I přes to, že zpěvačka žádala o respektování klidu, s čímž samozřejmě souvisí i tento poprask kolem jména, objevilo se několik zvláštních a kontroverzních teorií. Tyto kontroverze se ovšem netýkaly motivu výběru jména, nýbrž něčeho naprosto jiného.

Starosti ohledně jména

V příspěvku zpěvačka uvedla jméno Artuš, což je polská verze jména. V následujícím hashtagu ovšem začala používat jméno Artur. V mnohých to vzbudilo řadu otázek a starostí. Mezi hlavní patří otázky:

  • jak se bude dítěti vůbec říkat
  • a jak to pobere matriční úřad

Jak je v naší společnosti zvykem, řeší se úplně všechno. Dokonce se řeší i to, do čeho nikomu jinému nic není. To by ale nebylo české publikum, kdyby naprosto obyčejnou věc nenafouklo do obřích rozměrů.

Z Příbrami do soukromí

Porod proběhl bezproblémově v porodnici v Příbrami. Zpěvačka připojila v rámci svého oznámení také snímek, na kterém spokojeně leží vedle svého zdravého a krásného synka. Snímek okamžitě získal hromadu „lajků“ spojených s gratulacemi. Během následujících několika týdnů by si ovšem měla zpěvačka, spolu se svým dítětem a manželem, užívat jen soukromí a klidu. Přesně tak, jak chtěla. Přejeme hodně štěstí a gratulujeme.

https://www.instagram.com/p/ByXnFe8l19o

Líbil se vám článek?

Tisk
ZÁBAVA

Ležela na podlaze a její partner ji následně zvedl. Když…

Tanec je velmi populární aktivitou. Jak pro toho, kdo rád tančí, tak i pro toho, kdo je jenom divákem, Po…
ZÁBAVA

Balerína poklekla na všechny čtyři, po 20 sekundách udělala neuvěřitelný…

Tanec vždy patřil mezi oblíbené formy zábavy a je tomu tak i dnes, kdy k tomu přispívají i různé taneční a…
ZÁBAVA

Pár stojí na parketu naprosto klidně. Ale když vstoupí vpřed?…

Toto taneční vystoupení, které uvidíte, je opravdu jedinečné. Neuvěříte vlastním očím, co tento taneční pár dokáže. Pusťte si video, které…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedli ženich, nevěsta a družičky na…

Svatba patří mezi silné a nezapomenutelné okamžiky v našem životě. Poslední dobou není důležitý jen vlastní obřad, ale také to, co…
ZÁBAVA

Skupina vězňů se sešla na nádvoří a když začala hrát…

Když se řekne věznice, vybaví se asi většině z nás něco jiného než tanec. V případě jedné věznice na Filipínách to ale…
ZÁBAVA

Nebudete věřit tomu, co předvedla jedna důchodkyně v talentové soutěži.…

Nejrůznější talentové soutěže patří již několik let mezi nejoblíbenější televizní i internetové pořady. Téměř každá země na světě má v současnosti…