Operativní leasing představuje oblíbený způsob pořízení automobilu -
Menu

Operativní leasing představuje oblíbený způsob pořízení automobilu

V současné době existuje hned několik možností, jak si pořídit automobil, nicméně některé způsoby jsou příliš nákladnou záležitostí. V posledních několika letech se do popředí prodírá operativní leasing, který získává na popularitě jak v soukromém, tak i podnikatelském sektoru. V následujících řádcích vám představíme operativní leasing a jeho přednosti i úskalí.

Ještě před několika lety soukromníci preferovali spotřebitelský úvěr, ovšem momentálně vkládají důvěru hlavně do operativního leasingu. Postupně se nabídka leasingů rozšířila. Obrovskou výhodou je, že nepotřebujete v podstatě žádný základní kapitál. Další předností je, že se nemusíte o automobil vůbec starat, protože veškerou péči má na svých bedrech leasingová společnost. Ovšem u některých modelů je nezbytné zvážit operativní leasing a přepočítat si náklady, neboť se ne vždy vyplatí. Všechno se odvíjí od toho, kolik kilometrů ročně najezdíte.

Operativní leasing a jeho největší výhody

Operativní leasing se postará nejen o dodání osobního automobilu, ale zajistí celou řadu dalších služeb. Samozřejmostí je standardní povinná výbava, jako jsou lékárnička, vesta, rezerva, nástroje pro výměnu pneumatiky a podobně. Dále mezi výhody operativního leasingu patří zaplacené povinné ručení a havarijní pojištění. Stará se také o pravidelný servis, výměnu zimních a letních pneumatik a podobně. V případě, že se vám pronajaté vozidlo pokazí, leasingová firma vám zajistí náhradní.

Operativní leasing by se dal charakterizovat jako dlouhodobý pronájem automobilu, který však nikdy nepřejde do vašeho vlastnictví. Pokud tedy máte rádi, že předměty, které využíváte, máte i ve svém majetku, operativní leasing pro vás není. Nicméně naopak jestliže využívání automobilu vnímáte jako službu, operativní leasing je pro vás jako stvořený.

Operativní leasing od Driveto.cz

Současný finanční trh nabízí spoustu leasingových společností, mezi které patří také společnost Driveto.cz. Přímo na webových stránkách https://www.driveto.cz najdete kalkulátor, v němž zadáte spoustu informací, jako jsou značka, model, karoserie, měsíční rozpočet a podobně. Vzápětí se vám zobrazí relevantní nabídky, jež by vám co nejvíce vyhovovaly.

Ve formuláři vyplníte také informaci o tom, zda jste soukromá osoba anebo podnikatel či firma. Společnost nabízí zajímavé nabídky pro firmy, jež potřebují více automobilů naráz. Velkou výhodou je, že pravidelně můžete obnovovat vozový park, a tím pádem ho udržovat v perfektní kondici. Automobily jsou spolehlivé a nemají příliš najeto. Jestliže se chcete poptat na bližší informace, podívejte se na výše zmíněnou webovou stránku, kde najdete všechno potřebné.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Budete překvapeni tím, jakým způsobem sešili pacientovi ránu v jedné…

Úroveň zdravotnictví je jednou z často diskutovaných otázek nejen v České republice, ale také u našich sousedů na Slovensku. Lidé samozřejmě chtějí…
ZE ŽIVOTA

Majitel tohoto pejska se zachoval opravdu hrůzně. Co udělal? Z…

Kamery jsou dnes téměř na každém kroku a neustále kontrolují náš pohyb. Jsou lidé, kterým to oprávněně vadí, neboť mají…
ZE ŽIVOTA

Tohle snad ani nemohou být normální lidé. Co udělali? Měli…

Někteří lidé jsou opravdové zrůdy. Jinak se to ani nedá napsat, jelikož pokud se někdo zbaví svého psa tím nejhorším…
ZE ŽIVOTA

To, že se tento pejsek vrátil opět do normálního života…

Majitel tohoto psa by si zasloužil minimálně stejné utrpení. To proto, že se o něho již nechtěl starat a místo…
ZE ŽIVOTA

Zvířata ukazují, že jsou lepší než lidé. Dokazují to tito…

Jsou lidé, kteří by neměli mít domácího mazlíčka. To proto, že se o něho nechtějí starat a když je omrzí,…
ZE ŽIVOTA

Tento pes byl vyhublý na kost a zcela bez síly.…

Toulaví psi jsou velkým problémem v mnoha zemích. Hlavně potom ve větších městech,  kde hledají útočiště a potravu. Jedním z příkladů mohou…