Osamělou vdovu v restauraci zaskočí tři mladí muži. Co se stalo?

Restaurace Brad’s Bar-B-Que v americkém Oxfordu v Alabamě je úžasným místem, kam chodí všichni místní na grilované jídlo. Jednoho dne tam přišla také postarší žena, aby si vychutnala jejich pokrmy. O chvíli později se přišli do stejné restaurace najíst také tři mladí muži. To, co se potom odehrálo, bylo nádherným gestem a důkazem, že dobří lidé stále existují.

Stará dáma již dlouho chodí do restaurace sama

Osmdesátiletá Eleanor Baker je vdova, která žije v Alabamě již jen se svým psem Rufusem. Její manžel před lety zemřel a ona od té doby chodí do restaurace sama. Žena si na to již zvykla, takže jí nepřijde podivné, že u stolu sedí sama. V restauraci si sedla k malému stolku, objednala si jídlo a začala si ho vychutnávat. Nic jí na tom nepřišlo zvláštního. A personál restaurace se nad tím také nepozastavil. Rufus byl její jedinou společností až do tohoto osudného dne.

Mladí muži se rozhodli najíst ve stejné restauraci

Jamario Howard a jeho přátelé si chtěli také pochutnat na grilovaných pochoutkách, které zde podávají. Jamario si ihned všiml, že žena sedí u stolu sama a napadlo ho, že je asi osamělá. Proto se rozhodl k ní přistoupit a zeptat se jí, jestli nechce mít nějakou společnost. Starší žena proti tomu nic neměla a všichni mladí muži si k ní přisedli. Všichni si společně užívali jídla a vzájemné společnosti. Stačila přitom jen jediná otázka a všichni čtyři zažili velmi nevšední večer s restauraci.

Čtěte také: Kdo zdědí Perryho majetek? Jde skoro o 3 miliardy. Kdo je uveden v závěti z roku 2009?

Laskavost nestojí ani korunu

Mladíci přiznali, že to od nich byl jen akt laskavosti. Nakonec to skončilo úplně jinak. Večer si doopravdy užili. Poslouchali příběhy paní Bakerové a přemítali společně o životě. Na konci večera měli pocit, že jsou její vnoučata.

Úžasně se bavili, i když pro ní jen chtěli udělat něco hezkého. Jejich životy se tímto setkáním navždy změnily a na starou dámu již nikdy nezapomenou. Jak je vidět, hodní lidé stále chodí mezi námi a projevit laskavost bude mít nakonec skvělý vliv i na toho, kdo ji poskytuje ostatním.

Zdroj: spotlightstories.co