Osamělý muž jedl dlouho sám v restauraci. Potom přišlo překvapení

Samota a stárnutí je pro každého člověka velmi těžké. Mnoho lidí v posledních letech svého života již nemá partnera a děti mají vlastní rodiny, takže se tolik nevidí. Veterán jménem Doug sedával každý den v restauraci Arby’s v Arizoně a zaměstnanci této restaurace se rozhodli, že pro svého stálého zákazníka udělají něco hezkého. Vždy tam totiž seděl sám a ve svých 98 letech byl vůbec zázrak, že byl schopný do restaurace neustále chodit.

zinoti.lt

Válečný veterán nemá žádnou rodinu

Doug si každý den objednával rostbíf se švýcarským sýrem a Coca-Colu bez ledu. Svou objednávku nikdy neměnil, protože měl problémy se žaludkem a toto jídlo mu nevadilo. Zaměstnanci ho vídali každý den po celé týdny, a proto chtěli znát jeho životní příběh. Ukázalo se, že jde o válečného veterána, který nemá žádnou rodinu. Žije v blízkém domově důchodců.

zinoti.lt

Restauraci má rád nejen kvůli její blízkosti a skvělému personálu, ale hlavně kvůli jídlu. Má zažívací problémy, kvůli kterým nemůže jíst všude. Naštěstí zjistil, že jídlo z této restaurace mu nedělá žádné problémy a navíc mu chutná. Proto sem chodí každý den a objednává si prakticky každý den stejné jídlo.

Čtěte také: Muž opustil mladou manželku kvůli její 50leté matce!

Zaměstnanci restaurace chtějí muži pomoci

Travis Cole a jeho kolegové chtěli zajistit, aby se jejich stálý zákazník cítil co nejlépe. Proto mu nabídli, že mu jídlo budou nosit v případě, že mu zrovna nebude příliš dobře. Navíc mu dali poukázku do restaurace v hodnotě 200 dolarů. Běžně roznášku jídla nedělají, ale pro tohoto veterána udělají velkou výjimku. Jídlo mu kdykoli doručí až do pečovatelského domu.

V restauraci má ještě jednu výsadu. Zaměstnanci mu vždy rezervují jeho oblíbený stůl, aby se u nich cítil jako doma. Manažera restaurace Christina Gamage také zajišťuje, aby se restaurace otevřela každý den na oběd. Doug k nim totiž chodí vždy během oběda. Laskavost místních zaměstnanců je inspirující. Takových by mělo být všude po světě mnohem více!

Zdroj: zinoti.lt