David Hampl
24 listopadu, 2019

Dnes pro vás máme silný příběh, který jistě zatřese vaším srdcem. Je o vážně nemocném muži, na kterého už smrt čekala za rohem. Jeho posledním přáním bylo naposled spatřit svého milovaného psa, který s ním prožil velkou část jeho života. Jakmile se pes objevil u postele svého pána, začaly se dít opravdu zvláštní věci.

Bez rodiny a přátel

Válečný veterán, 69letý John Vincent, byla vážně nemocný muž, který měl již smrt na krajíčku. Poslední část svého života trávil v hospici, kam byl hospitalizován poté, co se jeho zdravotní stav vážně zhoršil. Vzhledem k tomu, že neměl žádnou rodinu ani blízké přátele, byl jeho jediným společníkem a přítelem pětiletý pes jménem Patch. Ten musel být ovšem po hospitalizaci předán nadaci Albuquerque Animal Welfare Foundation.

Posledním přáním byl pes

Posledním přáním pana Johna bylo před smrtí naposled spatřit svého milovaného psa a rozloučit se s ním. Personál hospice měl pána velmi rád, a proto se rozhodl, že pro něj udělá neobvyklou a velmi jedinečnou věc. Zavolal do nadace a nechal pejska na poslední mužovi chvíle převézt. Po celou dobu přepravy byl Patch velmi klidný, jako by věděl, kam jede. Jakmile spatřil svého pána, okamžitě začal vrtět svým ocáskem.

Fotografie, která vás dostane

Fotografie, na které je vidět objetí pána se svým psem, je velmi silná a emotivní. Dokáže rozpumpovat srdce i pořádně chladným jedincům. Dokazuje také, jak silné pouto se může mezi člověkem a zvířetem vytvořit, když bezpodmínečně milujeme. V jednom rozhovoru pan John řekl, že pes dostal jméno Patch, protože jako malé štěně měl na srsti jednu malou náplast. Mluvil o něm opravdu velmi hezky. Potom ovšem nastal čas loučení a muž odešel. Pevně doufáme, že Patch už našel novou a milující rodinu, stejně takovou, jakou měl u svého bývalého pána. Je také jisté, že Patch na svého pána nikdy nezapomene.

Sdílejte článek