Oslava zachráněna! Na party malé holčičky přišli sousedé i lidé z okolí

K současnému dětství patří bezpochyby oslavy, které se pořádají u příležitostí narozenin, ale někdy též svátku. Děti si zvou kamarády ze školky nebo z různých kroužků, později ze školy a sportovních klubů. Jenže ne vždy dopadnou tyhle párty skvěle. Jedna katastrofa se řítila také na malou Willu Fitzgerald, její maminka ale situaci zachránila. A co víc? Podařilo se jí stmelit místní komunitu, což zní naprosto báječně!

Oslava, na kterou nikdo nepřišel

Pozvánky rozeslány, občerstvení nachystáno a zábavný program připravený, může se začít. Přesně takhle naplánovala Alexa, maminka Willy, její oslavu pátých narozenin. Dívenka si přála pozvat spolužáky, proto maminka rozeslala pozvánky. Už podle potvrzených účastí bylo jasné, že nepůjde o velkou oslavu, protože přislíbila účast pouhá třetina zvaných. Jenže uplynul čas uvedený na pozvánce a nikdo se neobjevil. Už bylo dvacet minut po začátku a stále žádný kamarád či kamarádka. Co dělat?

Nedopustit zklamání

Když se taková událost stane dospělému, jistě jej nepotěší, ale dokáže si ji racionálně objasnit. Někdo nemohl přijít z důvodu nemoci, jinému se rozbilo auto nebo musel zůstat v práci. Jak ale rozumně vysvětlit pětiletému dítěti, že nikdo na jeho oslavu nepřijde? Lex musela jednat rychle. Teď nebyl čas na vysvětlování Willy, co se stalo. Namísto složení hlavy do klína se rozhodla obrátit na místní komunitu a přes Facebook rozeslala výzvu pro záchranu dětské oslavy.

Čtěte také: Marta Jandová promluvilo o strachu z dospívání své dcery. Obavy z alkoholu a ….! Kam nám tato doba spěje?

Během pár minut plno

Alexa myslela hlavně na svou dceru, nechtěla, aby měla zkaženou hned svou první životní oslavu. Naštěstí se nic z toho nestalo. Už pár minut po vyvěšení příspěvku začaly přicházet rodiny s dětmi. A nejen ty, přicházeli další a další sousedé, kteří si vzali tuto výzvu za svou a přišli, aby podpořili fungování místní komunity. Krásné gesto, které mnozí navíc doprovodili i malými dárky pro oslavenkyni, která málem přišla o svou první oslavu narozenin.

https://www.instagram.com/reel/Ctmv2qKgIIN/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: newsitamea.gr