David Hampl
17 října, 2019

Když uvidíte začátky projektu, určitě se pomyslíte „je hezké, že otec tráví čas se svou dcerou, ale mohli si najít něco lepšího na práci.“. Když se však podíváte na neuvěřitelný výsledek, pochopíte geniálnost nápadu i to, proč začali lepit mince na podlahu. Najednou si budete určitě naopak říkat „proč něco takového nenapadlo mě?“.

Velice originální nápad

Kreativita je skvělá. Většina lidí se ráda inspiruje na internetu a vytváří si dekorace do bytu a jiné zajímavé prvky podle návodů. To, co napadlo otce s jeho dcerou, je však nejen kreativní, ale také velice originální. Tento nápad vymysleli sami a brzy se stali těmi, po kom mnoho lidí tento nápad opakuje. Pokud nyní plánujete nové dlaždice a máte rádi netradiční prvky v domácnosti, určitě vás tento zajímavý postup zujme. Jedná se o mnohem efektivnější provedení, než položit v koupelně na zem dlaždice.

Mince namísto dlaždic

Napadlo by vás někdy položit namísto dlaždic mince? Nejspíše ne. Nikoho by předem neřekl, že výsledek může vpadat tak skvěle. Podívejte se na obrázky a nebudete věřit vlastním očím. Otec s dcerou chodili pravidelně rozměňovat peníze do banky, až nastřádali dostatek mincí. Celkem sehnali 20 000 centů. Až poté začali s jejich pokládáním na podlahu a nádherné dílo jim rostlo pod rukama. Dokázali vytvořit barevnou mozaiku i světlý vzorec uprostřed, který je daný rozdílnou barvou jednotlivých mincí. Můžete se jimi inspirovat a krom podlahy takto sestavit:

  • Dekoraci na stěnu
  • Pokrytí linky či komody
  • Desku stolu
  • Či cokoliv jiného

Pokud se budete chtít pustit do práce, určitě budete potřebovat velkou míru trpělivosti, stejně jako tento pán se svou dcerou, a to nejen při sbírání drobných peněz, ale také při jejich lepení. Jedná se o velice detailní práci, která zabere hodně času, ale výsledek stojí za to, jak ostatně dokazují fotografie z postupné práce. Zkusíte také vytvořit u sebe doma podobné dílo?

Sdílejte článek