Otec, který držel malého syna zamčeného v garáži, udělal naprosto hrozný čin, který nikdo nemohl pochopit.

Život nám občas přichystá opravu kruté chvíle a bohužel se s tím musíme smířit. Ne všichni máme to štěstí prožít šťastný a spokojený život, protože se bohužel narodíme do nesprávné rodiny. Do rodiny, která s námi zachází jako s hadrem, a nakonec nás nechá umřít za děsivých podmínek. Ptáte se, zda je něco takového opravdu možné? Ano, bohužel je. Stále mezi námi existují lidé, kteří bez váhání ubližují lidem okolo a vůbec je netrápí svědomí, že někomu ničí život. O to horší je to v případě, kdy tak zachází rodič se svým dítětem. Takové jednání je neodpustitelné a každý by se nad sebou měl zamyslet. Nikdo přeci nechce, aby jeho dítě dopadlo jako tento malý 8letý chlapec, který umřel za šokujících okolností v garáži.

Prožíval peklo

Malý chlapec se jmenoval Thomas Valva a měl pouhých 8 let. Byl to opravdu malý chlapec, ale bohužel měl smůlu, že musel vyrůstat v nešťastné rodině. Staral se o něj jeho otec Michael a jeho snoubenka. Tato péče ovšem nebyla vůbec šťastná, protože chlapec evidentně velmi trpěl. Ostatní lidé to viděli a tušili, že se s ním doma velmi krutě zachází.

Úřady zklamaly

I přesto, že příslušné orgány dostaly hlášení, že se v rodině děje něco špatného a že s dětmi je tam zacházeno opravdu zle, bylo řízení na nápravu přerušeno. Nikdo nechápal proč, vždyť chlapec měl pořád modřiny, nosil plínky a trpěl nedostatkem hygieny. Byli nuceni žít v garáži, kde na ně navíc dohlížely kamery. Něco tak odporného se jen tak nevidí. Kdyby tehdy úřady zasáhly, mohl být chlapec zachráněn a žít. To se ovšem nestalo.

Čtěte také: Vyrobte si domácí čisticí tablety do WC a vaše toaleta bude vždy krásně čistá a voňavá

Zemřel nad podchlazení

V jedné z posledních vět, kterou pronesl otec chlapce, než chlapec zemřel, řekl: „Jé, to vypadá, že musí na záchod! Jaká škoda, že záchod nemá.“. O několik hodin později chlapec zemřel. I přesto, že mu zavolali sanitku, už bylo pozdě. Do nemocnice pak dorazili stejně pozdě, protože drahá snoubenka si musela udělat vlasy. Chlapec zemřel na podchlazení.