Otec nechala samotnou dceru se psem v obýváku a odskočil si: Koukněte se na kouzelné video, které zachytila bezpečnostní kamera (VIDEO)!

Jak se říká, pes je nejlepším přítelem člověka. Mnoho lidí má pejska doma nebo třeba na zahradě. Mnoho pejsků stále žije samo a například Rumunsko je pověstné vysokým počtem volně žijících psů. O tom se dnes však bavit nebudeme, protože pro vás máme báječnou zprávu o jednom pejskovi, který se stal díky svým kouskům miláčkem celé rodiny. Dokonale zvládá napodobovat chování a pohyby malého dítěte, což mnohdy působí velmi zábavně a roztomile. Podívejte se sami, co všechno tento hezký psík dokáže.

Pejsek napodobuje

Pejskové jsou dokonalými domácími mazlíčky, jež se vyskytují v rodinách po celém světě. Pokud si pejska oblíbíme a on si zase oblíbí nás, snadno se stane nepostradatelným členem rodiny. Existují ovšem pejskové, kteří umí neobvyklé kousky. Představte si, že máte doma pejska a malé dítě. Dítě si neustále hraje, poskakuje nebo dovádí, což je pro malé děti naprosto přirozené. Pejsek ho začne napodobovat, takže se z nich stane báječná komická dvojka. Rodiče nestačí zírat, a proto berou do ruky kameru, aby vše zachytili.

Souhra chlapce s pejskem

O soužití malých dětí a psů v jedné domácnosti bylo napsáno už mnoho. Jsou lidé, kteří se k tomu stavějí negativně, protože se obávají nepředvídaného útoku psa na dítě. V tomto případě by však mohli být všichni naprosto klidní, neboť video jasně ukazuje, že tito dva roztomilí tvorové tvoří dokonalou a nerozlučnou dvojku. Jak šel čas, tak si tito dva spolu neustále hráli, takže nakonec došlo k tomu, že pes začal mistrovsky napodobovat malého chlapce.

Čtěte také: Vzala dvě láhve Coca-Coly a polila si s nimi vlasy. Výsledek stojí za to!

Dojemné záběry

Rodiče to samozřejmě velmi pobavilo, a protože se kousky těchto dvou malých tvorů staly poměrně pravidelnou náplní dnů, rozhodli se, že jejich aktivity natočí. Díky jejich ochotě a tendenci podělit s tím se světem, máte tak i vy jedinečnou možnost podívat se, jak takové řádění, napodobování a hraní si chlapce s pejskem vypadá. Ukázky, které rodiče chlapce zachytili, vás určitě dojmou a pobaví.