David Hampl
16 června, 2020

Jak se říká, pes je nejlepším přítelem člověka. Mnoho lidí má pejska doma nebo třeba na zahradě. Mnoho pejsků stále žije samo a například Rumunsko je pověstné vysokým počtem volně žijících psů. O tom se dnes však bavit nebudeme, protože pro vás máme báječnou zprávu o jednom pejskovi, který se stal díky svým kouskům miláčkem celé rodiny. Dokonale zvládá napodobovat chování a pohyby malého dítěte, což mnohdy působí velmi zábavně a roztomile. Podívejte se sami, co všechno tento hezký psík dokáže.

Pejsek napodobuje

Pejskové jsou dokonalými domácími mazlíčky, jež se vyskytují v rodinách po celém světě. Pokud si pejska oblíbíme a on si zase oblíbí nás, snadno se stane nepostradatelným členem rodiny. Existují ovšem pejskové, kteří umí neobvyklé kousky. Představte si, že máte doma pejska a malé dítě. Dítě si neustále hraje, poskakuje nebo dovádí, což je pro malé děti naprosto přirozené. Pejsek ho začne napodobovat, takže se z nich stane báječná komická dvojka. Rodiče nestačí zírat, a proto berou do ruky kameru, aby vše zachytili.

Souhra chlapce s pejskem

O soužití malých dětí a psů v jedné domácnosti bylo napsáno už mnoho. Jsou lidé, kteří se k tomu stavějí negativně, protože se obávají nepředvídaného útoku psa na dítě. V tomto případě by však mohli být všichni naprosto klidní, neboť video jasně ukazuje, že tito dva roztomilí tvorové tvoří dokonalou a nerozlučnou dvojku. Jak šel čas, tak si tito dva spolu neustále hráli, takže nakonec došlo k tomu, že pes začal mistrovsky napodobovat malého chlapce.

Dojemné záběry

Rodiče to samozřejmě velmi pobavilo, a protože se kousky těchto dvou malých tvorů staly poměrně pravidelnou náplní dnů, rozhodli se, že jejich aktivity natočí. Díky jejich ochotě a tendenci podělit s tím se světem, máte tak i vy jedinečnou možnost podívat se, jak takové řádění, napodobování a hraní si chlapce s pejskem vypadá. Ukázky, které rodiče chlapce zachytili, vás určitě dojmou a pobaví.

Sdílejte článek