David Hampl
17 září, 2022
, ,

Otec pěti dětí Jordan Driskell se setkal s obrovskou plnou nenávisti poté, co sdílel na svém Instagramu zvláštní video. 31Letý otec malých dětí na videu vede po ulici svých pět dětí na vodítku. Video se stalo velmi rychle virálním na Instagramu a hodně lidí se vyjádřilo k tomu, co si o tom myslí. „Jsou to lidé, ne psi,“ komentovalo hned několik lidí.

Proč rodiče používají na děti vodítko?

Jordan se rozhodl vysvětlit, proč chodí na ulici s dětmi na vodítku. Děti jsou velmi zvědavé a chtějí neustále utíkat a zkoumat vše v jejich okolí. Navíc tímto způsobem mohou rodiče opustit dům se všemi dětmi bez zbytečného stresu z toho, že jedno dítě běží do silnice a druhé si hladí cizího psa. Mohou díky tomu dělat zábavné věci jako rodina.

Stejně tak se snažil vysvětlit, že zkoušeli i kočárek pro pět dětí. Bohužel byl příliš velký a nikam se s ním nedostali. Navíc děti chtějí chodit venku mezi lidmi a získávat tak zpětnou vazbu. To v kočáru jednoduše nebylo možné. Díky vodítku je mají neustále pod kontrolou a nemusí na ně neustále křičet, pobíhat a chytat děti, které se právě rozhodli utíkat různými směry.

https://sosialnytt.com/

Jak byste si poradili s paterčaty vy?

Jordan a jeho manželka Briana přivítali své děti v roce 2017, kdy se jim narodila paterčata. Mají přitom tři dívky a dva kluky. Zoey Hart, Dakota Faith, Hollyn Grace, Asher Blaze a Gavin Lane dávají rodičům jistě zabrat. Jordan se rozhodl sdílet vše na sociálních sítích a rozhodně se nebojí negativní zpětné vazby. Většina lidí si totiž nedokáže vůbec představit, jak mohou zvládat pět malých dětí najednou.

Odborníci se nemohou shodnout

Někteří lékaři se podívali na video Jordana a řekli, že jsou lidé příliš přísní. Alternativou je podle nich zůstat doma, což svým dětem nechtějí dělat. Někteří pediatři se obávají zdravotních následků, když rodič za vodítko více zatáhne, protože by dítě mohlo spadnout a zranit se. Kočárek je podle nich lepším řešením, ale pro takto velkou rodinu to bohužel není možné. Důkazy o tom, že vodítko představuje zdravotní riziko pro děti, neexistuje.

https://sosialnytt.com/

Zdroj: sosialnytt.com

Sdílejte článek