David Hampl
29 ledna, 2020

O tom, že vévodkyně ze Sussexu nemá se svým otcem dobré vztahy, se ví již nějakou dobu. Nyní ve víru událostí spojených s odchodem Megan a Harryho z královské rodiny, se tak ke kritice páru za jejich chování přidal i on a v televizním vystoupení se o chování své dcery a zetě otevřeně vyjádřil. Poodhalil i některé další informace, které se s jeho problematickým vztahem s Megan souvisejí.

Pro Megan jsou nejdůležitější peníze

Podle Thomase Markla Megan a Harry svým rozhodnutím odejít z královské rodiny a přestat vykonávat své povinnosti zasadili krutou ránu nejen rodině, ale celé monarchii. Uvedl, že jejich chování britskou monarchii v očích veřejnosti ničí a znehodnocuje. Jeho dcera by si prý měla vážit toho, že se jí splnil sen, který sní mnoho dívek, vzala si opravdového prince. Měla by si ale uvědomit, že svatbou na sebe vzala i jisté povinnosti a závazky, ona ale místo toho podle něj dává přednost penězům. Nebál se dokonce svou dceru a zetě, kterého doteď osobně nikdy neviděl, nazvat ztracenými dušemi.

Otec versus dcera u soudu

Megan se se svým otcem sice dlouhodobě nestýká, ale on se po oznámení o jejich odstoupení z předních rolí členů královské rodiny opět těší zvýšené pozornosti médií. V rozhovoru se vrátil i ke svatbě Megan a Harryho před necelými dvěma lety, které se nemohl zúčastnit, neboť měl potíže se srdcem. Velmi ho tak mrzelo, že jeho dceru vedl k oltáři princ Charles, nikoli on. To, že by se v budoucnu, když Megan s rodinou budou v Americe trávit více času, situace mezi ní a otcem zlepšila, se ale očekávat nedá.

Před několika dny totiž začal soudní proces mezi Megan a internetovým serverem The Mail. Vévodkyně server žaluje za zveřejnění její soukromé korespondence s otcem. A právě Thomas Markle má být u soudu korunním svědkem, neboť to byl on, kdo serveru korespondenci poskytl. Součástí je prý i zpráva, ve které Megan otce obviňuje z toho, že jí tím, že nedorazil na svatbu, hluboce ranil.

Sdílejte článek