David Hampl
24 května, 2019

Měl to být zcela běžný koncert, na kterém vystupoval poměrně známý a oblíbený country zpěvák. Aktuální koncert probíhal v New Yorku a pro zpěváka vypadal jako každý jiný. Publikum bylo dobré a i jeho výkon rozhodně stál za to. Najednou se ale na scéně objevil ještě někdo jiný. Malé dítě, které bylo synem tohoto zpěváka.

Chtěl jít za tátou

Bylo to zcela neplánované. Malý Ethan byl v zákulisí, ale během hraní svého otce se rozhodl, že se na něj půjde podívat blíže. A tak za ním vyrazil přímo na scénu. Je mu pouze 17 měsíců a tak si dost možná ani neuvědomoval, že ho vidí i plné publikum fanoušků. Když se dítě dostalo na pódium, publikum začalo reagovat. Zpěvák se ale rozhodl koncert nepřerušovat a pokračoval dále.

Nejprve přišlo objetí

Když malý synek doběhl za svým otcem, došlo k tomu, že ho objal. Tedy objal jeho nohy, což bylo rozhodně velmi dojemné a publikum na to jasně zareagovalo. Tím ale celá show nekončila. Zpěvák se samozřejmě nenechal rozhodit a nechal tento dojemný moment sdílet se svým publikem. Pokračoval dále v hraní a lidé v sále nadšeně reagovali. Poté to vypadalo, že jeho syn nakonec odejde. To se však nestalo. Přihodila se ještě jedna situace.

Co malý Ethan udělal dále?

Nejprve to vypadalo, že malý Ethan z pódia odejde. To se ale nestalo, jelikož on pokračoval ve své unikátní show. S čím byla spojena? Unikátní bylo, že na hudbu svého otce začal tancovat. To zaujalo jak tátu, tak hlavně publikum v sále, které dávalo jasně najevo, že se jeho kousky baví. Pro Ethana to znamenalo něco jako pokyn k tomu, že by rozhodně neměl přestávat, ale že by měl pokračovat. A to také dělal. Výsledkem byl zcela unikátní koncert, na který budou diváci i hlavní hvězda dlouho vzpomínat. Pokud nevěříte, podívejte se sami, co vše se na akci dělo. Rozhodně vás to nejprve dojme a potom i pobaví.

Sdílejte článek