Otec uspává malou holčičku, zatímco leží na kytaře!

Video, ve kterém mladý otec uspává svou malou dcerku ke spánku, se velmi rychle stalo virálním. Nahrávka dojala uživatele po celém světě. Není se čemu divit, protože Ben Moseley se rozhodl pro uspávání trochu netradičním způsobem. Položí si dceru na kytaru a potom jí zahraje oblíbené ukolébavky. Neuvěříte, jak rychle se dítě uklidní a usne!

Tento okamžik museli nahrát

Benova manželka Natalie jeden večer vzala telefon a natočila uspávání jejich dcery Natalie. Když jí otec zpívá a hraje na kytaru „All Right for Now“ od Tonyho Prettyho, dítě velmi klidně poslouchá a při rytmu této písně pomalu usíná. Na její tváři uvidíte jen blaženost a pocit bezpečí. Tuto vzácnou chvíli jednoduše museli manželé zaznamenat, aby si ji mohli pouštět v budoucnosti.

Na video se nyní může dívat nejen rodina a přátelé, ale také zbytek světa. Roztomilé video si totiž našlo cestu na sociální sítě a stalo se přes noc senzací. Manželka požádala Bena, aby uložil jejich holčičku. Ten ale právě hrál na kytaru a nechtělo se mu přestat. Proto si ji položil na bok kytary a hrál dál. A holčička na hudebním nástroji v klidu usnula.

Čtěte také: Svatební snímek, který rozdělil manžele den po svatbě

Nadšení uživatelů na internetu bylo obrovské!

Poslech ukolébavek zajistí, že dítě usne mnohem rychleji, lépe a bude spát klidně. To vám potvrdí i lékaři. A potvrzení můžete vidět také na videu Bena a Natalie. Nikdo z nich samozřejmě nečekal, že bude video tak populární. Pod nahrávkou se množí pozitivní komentáře, protože u takto nádherného videa jednoduše nemůžete být negativní.

Natalie se na video může podívat za pár let

Ben doufá, že jednoho dne ukáže své dceři tato videa. Ben hraje v kapele s názvem „The Contraband“, která hraje hlavně country a blues. Pro Natalii ale bude vždy dělat soukromé koncerty, které pro ni budou jistě velmi vzácné. Je nádherné, jakým způsobem Ben vyjadřuje lásku ke svému dítěti. Na dojemné video se můžete podívat sami na jeho YouTube kanále.

Zdroj: pl.aleteia.org