David Hampl
2 dubna, 2019

Mít hudební talent je něco, s čím se člověk musí narodit. Jasně to potvrzují jak lidé, kteří hrají na určitý nástroj, tak to potvrzují také zpěváci. Nejprve musí mít talent a teprve následná píle vede k tomu, že je člověk výjimečný. Také není nic neobvyklého, že se talent může dokonce dědit. Jasně to potvrzuje tento mladý otec se svou dcerou, které jsou jenom 4 roky. Oba dva jsou hudebně nadaní, o čemž se můžete přesvědčit na videu, které je součástí tohoto článku.

Otec zpívá a hraje na kytaru

Že má otec talent na hudbu, to ukazuje už fakt, že v ruce drží kytaru na kterou velmi dobře hraje. Dále samozřejmě začíná zpívat. Jelikož i jeho zpěv je velmi kvalitní, velmi rychle poznáte, že se jedná o písničku Youve Got a Friend In Me. Právě tu začíná mladý otec hrát a zpívat, ale tím to rozhodně nekončí. To hlavní přijde, když se k němu přidá i jeho 4 letá dcerka.

Jsou jí jenom 4 roky a její zpěv je fenomenální

Pokud si myslíte, že má mladý otec talent, tak jsme zvědavi na to, co budete říkat až uslyšíte zpívat tuto malou holčičku. Té jsou jenom 4 roky a svým zpěvem bez problémů strčí do kapsy nejenom odrostlejší děti, ale také strčí do kapsy i mnoho dospělých. Její zpěv je úžasný a pokud na sobě bude nadále pracovat, jistě o ní ještě v budoucnu uslyšíme.

Z obýváku až do velké televizní show

Že má jeho dcera velký talent zjistil poměrně brzy. A rozhodl se s ní nazpívat duet. A to ve svém obývacím pokoji na gauči. Video následně zveřejnil na internetu a nevěřil svým očím, co se stalo. Mělo více než 150 milionů diváků. To jasně ukazuje, že především talent jeho dcery mnoho lidí zajímá. A tento úspěch nezůstal bez odezvy, což potvrdila i známá moderátorka Ellen DeGeneres, která si muže i se 4 letou dcerkou pozvala k sobě do pořadu. A proč? Samozřejmě proto, aby společně zazpívali. Lidé tak mohli vidět, jak velký talent má jenom 4 letá holčička. Podívejte se na video a můžete to vidět i vy.

Sdílejte článek