Outfity z Andělů: Šílená Havelková, polonahá Dařbujánová a elegantní Farna!

Předávání hudebních cen Anděl je významná událost české hudební scény. Každý rok se na tomto slavnostním večeru objeví extravagantní i klasické večerní šaty českých umělkyň, které vyvolají velkou pozornost. Letošní ročník nebyl výjimkou. Pojďme se podívat na nejzajímavější modely večera a zhodnotit, jak outfity českých umělkyň ohromily módní svět.

Případ první: Žofie Dařbujánová

Jednou z umělkyň, která na předávání cen Anděl předvedla originální outfit, byla zpěvačka Žofie Dařbujánová. Je známa svým kontroverzním stylem a na Cenách Anděl tomu nebylo jinak. Její celá kapela měla na sobě outfity připomínající promo k singlu Red Flag. Žofie se rozhodla být nejvíce odhalená a outfitem upoutala největší pozornost. I když byl její outfit velmi odvážný, byla s nápadem a originální. Sametový plášť, který si oblékla, je osobitý a hodí se k podpatkům.

Případ druhý: Ewa Farna

Další umělkyní, která na předávání cen Anděl zaujala svým outfitem, byla Ewa Farna. Její styl považujeme za klasický a elegantní, a to se odráží i v jejím výběru večerních šatů. Ewa si vybrala dlouhé šaty s decentními detaily. Její outfit působí sofistikovaně a podtrhává její přirozenou krásu.

Případ třetí: Rozálie Havelková

Poslední zpěvačkou, která na předávání cen Anděl předvedla svůj zvláštní styl, byla Rozálie Havelková. Vybrala si outfit velmi originální a výrazný. Rozálie si na sebe vzala pytlovitý kus oblečení. Tento styl je sice poměrně kontroverzní a nemusí se každému líbit, ale Rozálie se snaží být kreativní a vyjádřit svou osobnost skrze oblečení.