Ověřený způsob, jak se jednou provždy zbavit černých teček už za pár minut!

Černé tečky na obličeji mohou trápit mnoho lidí. Objevují se nejčastěji na nosem nebo okolo něho. Když se podíváte na takový obličej zblízka, není příliš krásný. Muži si často na tento problém musí zvyknout a ženy často volí různé druhy make upu. My se však podíváme na to, že černých teček se můžete zbavit. A rozhodně ne tak, že budete kupovat různé drahé krémy. Zbytečně byste za ně utráceli peníze a na pleť mazali chemii. Postup jejich odstraní je mnohem jednodušší.

Použijte med a citron

My doporučíme přírodní cestu. A to ze dvou surovin, které máte běžně doma a které téměř nic nestojí. Tou první surovinou je med a tou druhou citron. Obě dvě potraviny si můžete dávat třeba do čaje. My se však podíváme na jejich jiné využití, kde se místo do čaje dají na vaši pleť. Rozhodně je důležitý zachovat optimální poměr. A ten je takový:

  • 1 citron
  • 1 lžička medu

Jak na přípravu? Velmi jednoduše. Vezměte čerstvý citron a vymačkejte z něho veškerou šťávu. Následně do ní přidejte med a důkladně promíchejte. Měla by vzniknout pasta, kterou už jenom aplikujete na obličej.

Čtěte také: Udělejte si doma nejlepší banánovopudinkové řezy během pár minut!

Vmasírujte do problémových míst

Danou pastu z citronu a medu dvěma prsty naneste na postižená místa a jemně ji vmasírujte tam, kde vás černé tečky tolik trápí. Ideální jsou krouživé pohyby polštářky prstů, díky čemuž zajistíte šetrnou, ale zároveň efektivní aplikaci tam, kde je to potřeba. Alternativním použitím může být i využití zubního kartáčku s jemnými štětinami. Právě tím následně směs citronu a medu vmasírujte do oblasti svého obličeje. Následně obličej omyjte studenou vodou. Dále ho nijak neošetřujte.

Ideálně dvakrát týdně

Jak často je na místě tento postup opakovat? My doporučujeme hned dvakrát týdně. Pokud budete tento interval dodržovat, vaše černé tečky budou velmi rychle pryč. A to není jediný benefit, který dokáže kombinace citronu a medu přinést. Také se vám povede eliminovat odumřelé kožní buňky, povede se vám také pleť celkově vyčistit a budete ji udržovat zdravou. A co to znamená? Výrazně pozitivní vliv na vaši celkovou krásu.