Padaly mi vlasy, potom mi babička poradila tuto tajnou složku, kterou má každý z nás doma

Vypadávají vám vlasy a už nevíte, co s tím máte dělat? Jste ještě mladá na to, aby vám vlasy vypadávaly, ale přesto s tím máte obrovský problém? Doporučované šampony nepomáhají a marně hledáte, co na to použít? Denně nacházíte na polštáři nebo po bytě chuchvalce vlasů a vlasy vám začínají pořádně řídnout? Pokud nechcete už v mladém věku být plešatá nebo plešatý, doporučujeme vám vyzkoušet geniální trik, který nadměrnému vypadávání vlasů zabrání. Stačí totiž do vašeho oblíbeného vlasového šamponu přidat jednu látku, resp. složku, a vypadávání je konec. Jedna mladá žena, která s tím měla mimochodem velké problémy, to udělala a o pár dnů se nestačila divit.

Olejem na vlasy

Možná se budete divit, ale na problém s nadměrným vypadáváním vlasů stačí použít opravdu jeden jednoduchý trik. Jakmile přidáte jednu látku do vašeho oblíbeného šamponu na vlasy a budete si je s ním pravidelně umývat, můžete si být jistí, že během pár dnů se vypadávání zastaví. Tou zázračnou látkou jsou esenciální oleje. Lze je využít v kuchyni nebo na lékařské účely, nicméně poslední studie odhalily, že dokáží zastavit i problémy s vlasy.

Vlastní zázračný šampon

Recept proti vypadávání vlasů za použití esenciálních olejů je velmi jednoduchý a velmi účinný. Tyto oleje lze sehnat opravdu všude a výhodou je, že si můžete vybrat ten, který vám nejvíce voní. K přípravě vlastního šamponu tedy budete potřebovat: 5 kapek citronového esenciálního oleje, 5 kapek rozmarýnového esenciálního oleje a 2 kapsle vitaminu E v tobolkách.

Čtěte také: Špenátovo-sýrové taštičky: Moje kamarádka připravila na oslavu tyto chutné taštičky. Hned po prvním kousnutí jsem se optala na recept!

Příprava a aplikace

Teď už jen stačí správně postupovat při výrobě a aplikaci. Do vašeho běžného šamponu na vlasy přidejte připravené oleje. Propíchněte tobolky vitaminu a nalijte jejich obsah také do šamponu. Pořádně jej promíchejte, aby se složky řádně propojily. Použití šamponu je jednoduché. Stačí postupovat jako u běžného mytí, jen s tím rozdílem, že šampon by měl účinkovat alespoň 10 minut. Pravidelným užíváním dosáhnete opravdu pozitivních účinků.