Palety jako skvělý doplněk interiéru i exteriéru. Nevěříte? Tyto fotografie vás přesvědčí o opaku. Jakmile je uvidíte, ihned si půjdete nějaké opatřit. Inspirujte se nejpovedenějšími nápady

Palety jsou většinou využívány hlavně v oblasti přepravy zboží. Snadno se s nimi manipuluje a snadno se na nich přepraví velké množství zboží. Když doslouží, tak se buď zničí, nebo se mohou poskytnout lidem, kteří si pomocí nich vylepší interiér i exteriér. Nevěříte? Podívejte se na fotografie jednotlivých nápadů, které jsou důkazem pro to, že palety jsou skutečně unikátním, skvěle využitelným pomocníkem na vše.

Prostor k sezení

Proč si kupovat zahradní nábytek, když si ten zajímavý můžete sami jednoduše vyrobit. Stačí vám k tomu jenom pár palet a inspirace na základě této fotky.

Zajímavá houpačka

Ani tu nemusíte kupovat v hobby marketech, jelikož si ji lze také snadno vyrobit. Opět vám k tomu postačí vysloužilá paleta, řetěz a místo, kam ji pověsíte.

Prostor na nářadí

To se nemusí nikde válet, jelikož když máte paletu, máte i potřebný prostor k uložení všech pomůcek. Zde přijde vhod právě unikátní konstrukce palet.

Stolek ke grilování

Milujete grilování a chcete mít při této činnosti vše při ruce? tak si vytvořte paletový stolek. Na pracovní desce vše připravíte a uvnitř je dost prostoru na víno i pivo.

Relaxační kukaň

Skvělá možnost, jak na své zahradě opravdu plnohodnotně odpočívat. Když se vám povede opatřit dostatek palet, již víte, co si z nich můžete vytvořit.

Pohodlná křesílka

Skvělý minimalismus a dokonalá ukázka praktického využití palet. To demonstruje tato dvojice unikátních křesílek, které jsou i velmi pohodlná.

Sedací box

Alternativa k relaxační kukani. I tady lze velmi příjemně a pohodlně a také bez jakýchkoliv problémů odpočívat. Stačí jenom palety a trochu dřevěných latí.

Zahradnický stolek

Jak mít vše po ruce a zároveň prostor pro přípravu věcí na zahradničení? pomůže zahradnický stolek. Pokud ho nemáte, s pár paletami vznikne velmi jednoduše.

Paletový zahradní nábytek

Na terasu ideální volba. Několik křesílek, velký gauč, samozřejmý stolek a také prostor pro dekorace. Proč utrácet za nevzhledný plast, když se dá využít dřevu?

Netradiční záhony

Jak sázet, aby měla každá plodina své místo? Sázejte je přímo do palet. Položte je na zem, nasypte k nim zeminu a už můžete sázet. Stylové a přitom praktické.

Velký truhlík

I tento typ se týká pěstování. Z palet vytvoříte velký truhlík, vložíte do něj hlínu a sázíte. Co? Skvěle se v něm bude dařit třeba jahodám.

Dětský koutek

Chcete vytvořit prostor pro děti, kde mohou také odpočívat? Tak jim z palet udělejte pestrobarevný dětský koutek. Vypadá skvěle.

Designová krychle

Z palet je možné vytvořit také něco designového. To je příklad této unikátní krychle, která vznikla z několika palet. Co do ní dáte? To už je na vás!