Palety jako skvělý doplněk interiéru i exteriéru. Nevěříte? Tyto fotografie vás přesvědčí o opaku. Jakmile je uvidíte, ihned si půjdete nějaké opatřit. Inspirujte se nejpovedenějšími nápady -
Menu

Palety jako skvělý doplněk interiéru i exteriéru. Nevěříte? Tyto fotografie vás přesvědčí o opaku. Jakmile je uvidíte, ihned si půjdete nějaké opatřit. Inspirujte se nejpovedenějšími nápady

Palety jsou většinou využívány hlavně v oblasti přepravy zboží. Snadno se s nimi manipuluje a snadno se na nich přepraví velké množství zboží. Když doslouží, tak se buď zničí, nebo se mohou poskytnout lidem, kteří si pomocí nich vylepší interiér i exteriér. Nevěříte? Podívejte se na fotografie jednotlivých nápadů, které jsou důkazem pro to, že palety jsou skutečně unikátním, skvěle využitelným pomocníkem na vše.

Prostor k sezení

Proč si kupovat zahradní nábytek, když si ten zajímavý můžete sami jednoduše vyrobit. Stačí vám k tomu jenom pár palet a inspirace na základě této fotky.

Zajímavá houpačka

Ani tu nemusíte kupovat v hobby marketech, jelikož si ji lze také snadno vyrobit. Opět vám k tomu postačí vysloužilá paleta, řetěz a místo, kam ji pověsíte.

Prostor na nářadí

To se nemusí nikde válet, jelikož když máte paletu, máte i potřebný prostor k uložení všech pomůcek. Zde přijde vhod právě unikátní konstrukce palet.

Stolek ke grilování

Milujete grilování a chcete mít při této činnosti vše při ruce? tak si vytvořte paletový stolek. Na pracovní desce vše připravíte a uvnitř je dost prostoru na víno i pivo.

Relaxační kukaň

Skvělá možnost, jak na své zahradě opravdu plnohodnotně odpočívat. Když se vám povede opatřit dostatek palet, již víte, co si z nich můžete vytvořit.

Pohodlná křesílka

Skvělý minimalismus a dokonalá ukázka praktického využití palet. To demonstruje tato dvojice unikátních křesílek, které jsou i velmi pohodlná.

Sedací box

Alternativa k relaxační kukani. I tady lze velmi příjemně a pohodlně a také bez jakýchkoliv problémů odpočívat. Stačí jenom palety a trochu dřevěných latí.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Lékaři byli šokováni, když zjistili, jak tato poloha při spánku…

Konečně je večer a vy se po náročném dni chystáte do postele. Už se nemůžete dočkat, až zalezete do peřin…
Nezařazené

Co znamenají různé barvy mycích houbiček? Každá má svůj určitý…

Kuchyňské houbičky používáme téměř všichni každý den při umývání nádobí. Jsou lidé, kteří používají myčku, jež vše obstará, ale stále…
Nezařazené

Toto je nejlepší způsob od uznávané fyzioterapeutky, jak pořádně uvolnit…

Tvrdě pracujete a domů se vracíte až pozdě večer? Nestíháte odpočívat a vaše tělo jede neustále na max? Je vám…
Nezařazené

Tyto buchty dělám podle mojí maminky, která je má od…

Láká vás vyzkoušet něco nového, ale nevíte co? Už vás nebaví pořád dokola opakovat ty stejné recepty, které už stejně…
Nezařazené

Dostali jsme smutnou zprávu o smrti úžasné a známé ženy.…

Smrt je součástí lidského života a bohužel nikdo z nás neví, kdy si pro něj přijde. Kdybychom věděli, kdy si pro…
Nezařazené

Jestli máte doma psa, musíte si tento článek přečíst. Pokud…

Pes je nejlepší přítel člověka, alespoň se to tak říká a ve většině případů to opravdu platí. Znám jen velmi…