Pamatujete na Evíka ze Slunce, seno, jahody? Tato herečka nejspíš střeží tajný elixír mládí, jelikož i po mnoha letech vypadá Jaroslava Kretschmerová stále dokonale. Jaké je její tajemství a jak dnes vypadá

Znáte dnes již klasickou sérii Slunce seno….? Určitě ano. Televize ji pravidelně vysílají a diváci se u ní i po dlouhých letech stále královsky baví. Inu, český humor je pořád stejný a lidé se rádi zasmějí nad vtipnými i trapnými scénkami, kterých jsou tyto filmy plné. Možná si také budete pamatovat na postavu Evíka? Roli tohoto veselého děvčete ztvárnila Jaroslava Kretschmerová, která je stále aktivní herečkou. Ona sama bohužel nikdy nepoznala radosti i starosti manželského života a také se ji nepoštěstilo mít děti. Zdá se ale, že nalezla tajný recept na elixír mládí. Neuvěříte, jak dnes vypadá!

Jako kdyby se zastavil čas

Za posledních 40 let, tedy od té doby, co byl natočen první díl trilogie, se Jaroslava téměř nezměnila. Buď jsou v tom dobré geny, nebo nějaké přísně střežené tajemství. Její rodiče byli umělci, a proto volba herecké cesty byla přirozenou volbou. Většinu svého života pak zasvětila právě herecké práci, a možná i proto ji nezbyl čas na hledání trvalého životního partnera.

Snad za to mohla i její temperamentní a mnohdy možná až trochu výstřední povaha, která ji možná nedovolila najít k sobě muže, jenž by ji doprovodil celým životem. Dle vlastních slov poznala životní lásku až ve středním věku, ale jeho jméno nikdy neprozradila. Ani po letech se neví, s kým tenkrát randila. Další vztah ale už neměla, nebo ho opět bedlivě tajila, každopádně se nikdy nedočkala dětí. Své soukromí si ale pečlivě střeží, takže možná vůbec netušíme, co vše se v jejím životě mohlo odehrát.

Čtěte také: Babička mi poradila abych smíchala aloe vera s touto přísadou a vytvořila přírodní směs, která odstraní jakékoliv problémy s kůží a pokožkou

Osamělá životní cesta ji ale ani trochu neubrala na kráse a svěžesti. I po letech v ní fanoušci mohou stále vidět onu potřeštěnou dívku ze série Slunce, seno… Je stále usměvavá, pozitivní a hýří energií. Jako by ani nestárla. I když možná nemá obvyklý soukromí život plný dětského smíchu a rodinných radovánek, stále jí můžeme závidět bezbřehou chuť do života a nadšení z práce.