Pamatujete si na starou Kropáčkovou z Kameňáka? Podívejte se jak vypadala ve 20letech

Světem se šíří nový virus, lidé mají strach a všude je velké množství bezpečnostních opatření. Média nemluví o ničem jiném a všude vládne panika. Všechny zprávy mluví jen o jednom, a proto jsme se rozhodli trochu ulehčit situaci a zabrouzdat do trochu jiného tématu, které vám snad zvedne náladu. Každý si jistě pamatuje na legendární film Kameňák od režiséra Zdeňka Trošky. Polovina národa jeho filmy miluje, druhá polovina ho nemusí. Ať už je to tak nebo tak, film Kameňák viděl snad každý, a tudíž si i každý bude jistě pamatovat na postavu staré Kropáčkové. Přinášíme vám pikantní odhalení jejího života, které mnohé jistě příjemně překvapí.

Proslavila ji modrá voda

Postavu staré Kropáčkové proslavil hlavně druhý díl, ve kterém hrála jednu z hlavních postav. V rámci tohoto dílu znásilňovala mladé muže z Kameňákova za pomoci modré vody, která ji natekla do sklípku. Pár kapek stačilo k tomu, aby se ze staré paní stala mladá kočka plná energie, síly, vitality, ale především chuti na sex. Její tělo zůstalo samozřejmě stejné, protože nejsme v pohádce. Její proměna byla ve filmu hlavně duševní. Prostě se cítila jako za mlada.

Čiperná babička

Málokdo ovšem ví, že tato čiperná babička, kterou si ve filmu zahrála herečka Anna Vejvodová, byla ve skutečnosti obrovská kočka. Nyní už není mezi námi, neboť odešla v roce 2013 ve věku 88 let. Za svých mladých let však byla neskutečnou kráskou, za kterou se otáčeli téměř všichni muži. Možná i z toho důvodu jí šlo hraní čiperné babičky tak skvěle. Vrátila se totiž po své ose do svého mládí a mohla se tak naplno do role vcítit.

Elegantní a krásná dáma

Dnes máte jedinečnou příležitost podívat se na fotky z jejího mládí. Jsou sice černobílé, ale i tak je z nich jasné, že paní Vejvodová byla opravdu krásnou ženou. Elegance, pozitivní energie, krása, touha a chuť naplno žít, z fotek přímo srší.