Páníček vzal psa do náruče a udělal pár pohybů: Chvíli po té se pes zcela přestal hýbat. Šokující záběry tohoto muže a psa máme na videu!

Kdo by neměl rád psy. Jsou nejlepší přátelé člověka. Jsou věrní a poslušní, ačkoliv nás někdy pěkně zlobí a neposlouchají. Kdo by se na ně ale dokázal zlobit. Jsou chytří a šikovní pomocníci jak na zahradě, tak v bytě. Někteří lidé se bez nich vůbec neobejdou. Díky psům se mohou zapojit do normálního života, jezdit MHD nebo bydlet sami v bytě bez asistentů. Jste i vy fanoušci psů? Pokud ano, nepřestávejte číst. Každý milovník malých nebo velkých pejsků by toto měl vyzkoušet!

Jako s miminkem

Pokud máte děti, určitě tohle budete znát. V noci se několikrát budíte a kontrolujete své potomky. Pokud nemohou usnout, jste tu pro ně. Které dítě by nemělo rádo ukolébavky. Ale co vaši chlupatí kamarádi? I ti jsou někdy neklidní a mají problémy s usínáním. Už jste někdy zkoušeli

  • vzít pejska do náruče
  • zazpívat mu ukolébavku

Pokud ano, tak nejste jediní. Pokud ne, máme pro vás zajímavou zprávu – i pejsci milují usínání ve vašem náručí a při zpěvu písničky na dobrou noc. Podívejte se na toto video pejskaře a jeho zlatého retrívra. Zaručujeme vám, že jste něco tak roztomilého dlouho neviděli. Když muž poznal, že se jeho pejskovi těžko usíná, rozhodl se na něj vyzkoušet staré triky, které vždy zabírají na děti.

Čtěte také: Pití alkoholu a koupání se ve vířivce a diskotéka! I přes bezpečnostní nařízení si mládež v Holešově udělala mejdan, nad kterým zůstává rozum stát

Sladké sny

Ve videu uvidíte, jak je pejskovi v náručí jeho pána dobře. Kolébá s ním ze strany na stranu a po chvíli to přijde. Začne mu zpívat ukolébavku pro malé děti. Pejsek se uvolní a užívá si chvilky pohody. Jak muž pokračuje ve zpěvu, pejskovi začínají těžknout víčka. A za chvíli už spí, jako když ho do vody hodí. No není to roztomilé? Pejsek usnul stejně, jako by byl člověk.

Za chvíli se k nim přidají další členi téhle lidské a zvířecí rodiny. Druhý pejsek nechce zůstat stranou, a i on se uvelebí pánovi na klíně. Muž je tak zcela v obklíčení psí smečky. Zlatý retrívr se nechá drbat na bříšku a oba pejsci spokojeně odpočívají. Ze svého pána si udělali hotový pelíšek.