PANNY POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

Vaše přátelské já se prosadí zejména tento týden, protože kosmické síly Vás povzbudí k tomu, abyste si uvědomili, jak můžete zlepšit svůj společenský život. To znamená najít si čas na to, abyste se spojili s lidmi, o kterých jste už nějaký ten čas neslyšeli, nebo na prouhlobení pro Vás klíčových vztahů. Mezitím můžete zjistit, že vstup do nové skupiny nebo klubu Vám může přinést nový život a nabídnout mnoho různých aktivit, které si opravdu upřímně užijete. Co více, nějaký neznámý z jiné země nebo kultury by mohl přilákat Vaši pozornost!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Dnes byste měli být emocionálně mnohem silnější než obvykle. Budete překvapeni událostmi, myšlenkami a rozhovory, ke kterým směřujete svými slovy. Většinu času budete následovat ostatní. Jak se říká, půjdete s proudem. Jste klidní a spokojeni s téměř čímkoliv. Dnes se však chcete ujmout vedení a ukázat ostatním, jak se mají věci správně dělat. Lidé by byli však hloupí, kdyby Vás dnes nenásledovali.

Bude zítřek lepší?

Zítra byste se měli vyhnout všemu špatnému, neboť byste nic neměli pokazit. Ve skutečnosti můžete procházet menší problémy, aniž by si toho někdo všiml. Možná také zjistíte, že byste raději byli v centru dění. To je v pořádku, tak dlouho, dokud je to Vaše volba. Nezávislost je pro Vás zítra klíčovým aspektem. Zjistíte, že čím více se můžete uvolnit, tím lepší bude Vaše nálada.