Pár rekonstruoval starý dům, když narazili na něco zvláštního ve zdi. Při pohledu na objev neměli slov

Rekonstrukce našich obydlí je někdy opravdu nevyhnutelná. Chceme-li žít v bezpečném a hezkém prostředí, nezbývá nám než náš současný příbytek pořádně zrekonstruovat, aby nám nespadla střecha nad hlavou. Někdy s sebou ovšem rekonstrukce může přinést velmi zajímavé situace. Například tento pár rekonstruoval svůj dům, protože už to bylo opravdu potřeba, a při rekonstrukci narazili na něco, z čeho jim doslova spadla brada. V tu chvíli ztratili řeč a jen nevěřícně koukali na to, co právě objevili. Máte to štěstí, zjistit to také.

Tajemství v útrobách

Když rekonstruujete dům, můžete být kolikrát velmi překvapeni. Každá stará budova si s sebou nese svá tajemství a historii. Někomu se to může zdát jako pohádka a nikoliv skutečnost, ale realita je taková, že je to opravdu možné. Tento pár totiž při rekonstrukci skutečně objevil něco neobvyklého.  

Pár se jednoho dne pustil do rekonstrukce starého domu, jehož vznik se datuje na rok 1852. V průběhu let dům ztratil na kráse a nikdo se o něj nestaral. Jeho zkáza tedy byla samozřejmostí. Projekt rekonstrukce mu tak přišel velmi vhod. Navíc dvojice lidí slíbila, že obnoví antickou slávu tohoto domu. Nikdo ovšem netušil, co v útrobách domu najdou.

Tajná místnost

Měli připravený kompletní architektonický plán, a proto se pustili rovnou do rekonstrukce. Během práce ovšem v domě nalezli místnost, která v plánu vůbec nebyla zakreslena. O její existenci neměl nikdo tušení a o jejím obsahu už vůbec ne. Lze tedy předpokládat, že šlo o tajnou místnost. Teď vás možná zajímá, co bylo v tajné místnosti ukryto.

Důvodem byla prohibice

Jakmile nahlédli do místnosti, objevili neskutečné množství lahví nejrůznějšího alkoholu, letáků a dokumentů. Přišli na to, že místnost vznikla v době slavné americké prohibice (1920-1933). Bylo tedy zřejmé, že o místnosti v té době nesměl nikdo vědět, proto byla takto utajována. Porušení prohibice bylo tvrdě trestáno, takže kdokoliv, kdo měl v co dočinění s alkoholem, musel být opatrný.