Pár stojí na parketu naprosto klidně. Ale když vstoupí vpřed? Z tohoto bylo publikum beze slov, toto jen tak někdo neumí

Toto taneční vystoupení, které uvidíte, je opravdu jedinečné. Neuvěříte vlastním očím, co tento taneční pár dokáže. Pusťte si video, které vzniklo již před osmi lety, ale stále si získává nové a nové fanoušky. Samotné provedení, námět i dovednosti tanečníků jsou opravdu velice působivé.

Neuvěřitelné vystoupení taneční dvojice

Valeriy a Yulia jsou párem, který vystupuje jako tanečníci a akrobati. Před osmi lety představili své nové vystoupení s názvem „Hand to Hand“ a ohromili jím publikum a následně celý svět, který jejich video viděl. Najdete jej na Youtube a dalších videových serverech pod názvem „Hand to hand act by Valeriy & Yulia“. Během krátké doby si získalo video veliký úspěch.

  • Tisíce lajků
  • Téměř deset milionů zhlédnutí
  • A davy fanoušků, kteří neustále píší obdivní komentáře

Není divu, že si video získalo takovou oblibu. Akrobatické prvky zkrátka dokáží zapůsobit na každého. Jak se trefně vyjádřil jeden z komentátorů videa: „Toto nelze popsat žádnými slovy, jak je to neuvěřitelné. Je to opravdu úžasné. Ani nedokážu pochopit, jak někdo může být tak skvělým tanečníkem. Fenomenální.“ Po začátku, kdy Valeriy a Yuli stojí v nehybnosti, se začíná tanec postupně rozjíždět a postupem času nabírá stále více na obrátkách a na zdánlivé nebezpečnosti.

Poselství tanečního vystoupení „Hand to Hand“

Mnoho diváků obdivuje nejen samotný výkon, ale i celkové působení videa, jako například zobrazení ženské a mužské role v minulosti. V tomto tanečním vystoupení uvidíte velice vyrovnanou rovnováhu sil obou pohlaví. Další zajímavou věcí, kterou lidé na představení milují, jsou neuvěřitelné akrobatické prvky, které Valeriy a Yulia předvádění. Někdy je až k nevíře, že něčeho takového je lidské tělo i s dostatečným tréninkem, který svému tanečnímu umění pár věnoval, vůbec schopné. Podívejte se sami, o jak jedinečné představení jde a nezapomeňte ho pustit také svým známým – „Hand to Hand“ dokáže ohromit opravdu každého diváka.