Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů! Tentokrát rodiče sepisují seznam všech věcí, které jim i dětem chybí. A je toho opravdu mnoho, co by chtěli dostat. Podívejte se, co vše je na seznamu uvedeno -
Menu

Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů! Tentokrát rodiče sepisují seznam všech věcí, které jim i dětem chybí. A je toho opravdu mnoho, co by chtěli dostat. Podívejte se, co vše je na seznamu uvedeno

Kdo by neznal rodinu z Milovic, které se narodila paterčata. Holčička a kluci tento rok opět zamíří do školky. Po letních prázdninách, které si užili v zábavním parku Mirakulum, by je měl čekat poslední rok v mateřské škole. V zábavním parku již také přes rok pracuje otec rodiny, který se už spolu s maminkou paterčat vyjádřil, že rodina podala žádost o odklad nástupu do první třídy. Všechno by se jim totiž nepodařilo pro Terezku, Martina, Danyho, Míšu a Alexe zajistit.

Dlouhý seznam věcí, které děti potřebují

K zajištění všech potřebností pro děti, však rodina bude potřebovat další pomoc. Jedině tak se dokáží děti připravit dobře na budoucnost. Rodina proto zveřejnila prosbou o pomoc, jejíž součástí je velký seznam věcí, které by paterčata potřebovala. Nejsou to jen finance, ale také zvláštní produkty z lékárny. Mezi ně patří třeba tymiánová mast, různé sirupy nebo dokonce mořská voda ve spreji.

Rodina v žádosti, která je zveřejněna na webu milovického centra, prosí všechny Čechy o pomoc. Kromě již uvedeného určitě pomůže také zaslání pomůcek pro děti pro první stupeň základní školy. V žádosti se uvádí, že všechny tyto pomůcky je velmi těžké dát dohromady a rodiče kromě toho uvítají také zaslání společenských her pro děti nebo oblečení ve velikostech 134-140.

Samozřejmě rodina nechce nic zadarmo, takže pokud přiložíte k darům svou adresu nebo email, chtějí vám aspoň touto cestou poděkovat. Rodina doslova žádá, abyste napsali, kdo jste a odkud jste.

Rodinu podporují i slavné osobnosti!

Dary nedostává rodina jen o zástupů bezejmenných Čechů. Mezi nejvýznamnější podporovatelé paterčat patřil již zesnulý režisér Miloš Forman, asi největší osobnost českého filmu. Ze společného účtu poslala paterčatům peníze také manželka Martina. Desítky tisíc už paterčata obdržela také od úspěšného houslisty Pavla Šporcla.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Vyděšený pes po nehodě nechce opustit zraněného majitele, potom hasič…

Muž jel ve svém voze ještě se svým pesem. Najednou muž ztratil kontrolu nad svým autem a došlo k nehodě. Ta…
ZE ŽIVOTA

102 letá babička se nemohla kvůli zdraví zúčastnit svatby své…

Svatba je velmi výjimečnou událostí. A to nejenom pro ženicha a nevěstu, ale také pro všechny svatebčany. O to více…
ZE ŽIVOTA

Starší babička neměla v obchodě u pokladny dostatek peněz, v…

I přesto, že žijeme v době, kdy každý má všeho dostatek, ve skutečnosti to může být úplně jinak. Žijí mezi námi…
ZE ŽIVOTA

Kočka se vkradne do postele nemocného dítěte. To, co tam…

Určitě jste se už někdy setkali s příběhem, který ukazoval, jak neuvěřitelně silné pouto může vzniknout mezi zvířetem a člověkem. Zvířata…
ZE ŽIVOTA

Zdá se, že není cesta zpět: nádherná slavná herečka se…

Vypadá to, že osud si nevybírá. Mnohdy může postihnout i toho, komu se v profesním životě daří a kdo je velmi…
ZE ŽIVOTA

Chlapec umírá 24 hodin poté, co ho lékař pouští domů…

Zácpa je nepříjemná věc, ale rozhodně by se neměla podceňovat. O to horší je to v tom případě, kdy ji podcení…