David Hampl
27 listopadu, 2019

Stejně jako děti, tak i zvířata mají své oblíbené hračky, se kterými si rádi a také pravidelně hrají. Pokud máte psa, jistě nám toto sdělení stoprocentně potvrdíte. A jistě dokážete potvrdit i to, že reakce na to, když pes o hračku přijde, je minimálně netradiční. Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit i na tomto videu, které zachycuje právě chvíli, kdy pes o svou hračku přišel.

Plastový balonek najednou praskl

Byl to plastový balonek, který byl vyrobený z odolné gumy. Jelikož si s ním tento pes hrál každý den, a stále ho měl v puse kde má i ostré zuby, stalo se nevyhnutelné. Najednou praskl. A v tu chvíli se od něho odlomila jeho část. Bylo jasné, že najednou už se nebude kutálet, ani se nebude odrážet a nikdo mu ho nebude ani házet.

Hračku ukázal páníčkovi

Pes vzal danou hračku a šel za páníčkem. Ten, když to viděl musel okamžitě vzít mobilní telefon a svého čtyřnohého mazlíčka natočit. Jeho reakce byla tak unikátní, že ji chtěl ukázat svým blízkým. A později se rozhodl také k tomu, že ji ukáže i celému světu. Video sdílel na sociální sítě, a to se během krátké doby stalo hitem. Jak u lidí, kteří také mají psa, tak u celé řady jiných. Ostatně už to že ho můžete vidět taky je důkaz, že jde o zajímavý virál.

Dokážeš tu hračku opravit?

Když se podíváte na dané video, jistě vás napadne jedna jediná věc. I když pes neumí mluvit, vypadá to, jako by něco říkal. Tedy spíše jako by se na něco ptal. A to svého páníčka na to, zda dokáže rozbitou hračku opravit. Je vidět, že mu na ní velmi záleží a znovu by ji chtěl. I když ji páníček asi opravit nedokáže, má k dispozici peníze, za kterou koupí novu. Teď už jenom doufat, že bude minimálně stejně populární, jako ta původní. Pokud ne, dá se očekávat, že tento nezapomenutelný vyděšený pohled psa bude muset jeho majitel vídat každý den. A je jasné, že to by rozhodně nechtěl.

via Gfycat

Sdílejte článek