Pes této ženy byl vždy velmi klidný a rozvážný. Až na jednu osudnou noc, kdy se začal chovat divně a byl velmi rozrušený. Jako by se ženě snažil něco naznačit u okna. Když se z něho podívala, zažila velký šok!

Žena a její pes byli nerozlučnou dvojkou. Měli se velmi rádi a co na nich bylo zajímavé, jak měli oba dva velmi klidnou povahu. Tedy až do jednoho osudného večera, kdy se její pitbul začal chovat velmi divně. Byl rozrušený, byl nervózní a vypadalo to, že se jí něco snažil naznačit. Stále jenom pobíhal od okna ke dveřím. Jako by snad chtěl majitelce říci, že venku uvidí něco zvláštního, co by jí mělo zajímat.

Žena po chvíli pochopila, co se po ní chce

Nějakou dobu to trvalo, ale nakonec žena pochopila, co se po ní chce. Že půjde pravděpodobně o nutnost jít ven, nebo se podívat z okna. Jelikož začala být trochu vyděšená, zvolila raději okno a podívala se, co v něm uvidí. A to co zde bylo ji doslova šokovalo. Byla celkem tma, ale naštěstí svítil měsíc, který jí pomohl určit, že v blízkém rybníku stojí postava, která se nehýbe. Bylo to strašidelné, ale zároveň mohlo jít o někoho, kdo si chce ublížit. A tak bylo na místě jednat.

Rozhodla se vyjít ven

Byl to velký strach, který ji trápil, ale pocit že musí pomoci nakonec obavy zahnal. Navíc věděla, že si vezme svého pitbula. Ten je sice klidným psem, ale pokud by došlo k nějakým problémům, věděla že by ji dokázal ochránit. Ještě než se vydala ven, tak zavolala na tísňovou linku a vše ohlásila. Potom už jenom popadla pár dek a ručníků, zapnula svému psovi vodítko a vyrazila ven, za osobou ve vodě. Měla strach, ale věděla že zde budou rozhodovat vteřiny a nemůže čekat na příjezd záchranných složek.

Čtěte také: Vždycky tiše závidíte švadlenám, neboť si mohou ušít své vlastní módní vychytávky? Už nemusíte! Vyzkoušejte tento jednoduchý návod na výrobu šat bez šicího stroje!

Ženu vytáhla z vody na břeh

Jakmile k ženě ve vodě přiběhla, neváhala a pevně ji zachytila a snažila se ji dostat na břeh. Žena popisuje, že v tu chvíli měla až neuvěřitelnou sílu, spojenou hlavně s množství adrenalinu. Když ji vytáhla na břeh, ihned se jí snažila nejenom osušit, ale také se ji snažila zahřát. Za chvíli už byla na místě policie a hlavě záchranka, která si vzala podchlazenou ženu do péče. Nechyběl ani psycholog, který se postaral o to, aby žena dostala i duševní podporu.

Pes jako velký hrdina

Všichni samozřejmě říkali, že hlavní hrdinou byla žena, která neváhala a rozběhla se do studené vody kvůli záchraně lidského života. Ona ale oponuje, že vše se stalo jenom díky jejímu psovi. To on je velkým hrdinou a jenom díky tomu, že se daný osudný den choval divně. Že vycítil, že je venku někdo, kdo potřebuje pomoci a že tak upozornil svou majitelku na to, že by měla věnovat pozornost věcem, co jsou venku. Ukazuje to i na fakt, že psi mohou mít opravdu šestý smysl a vycítí, že v okolí něco není v pořádku. Ještě že existují.