Pes zůstal věrný svému chovateli až do konce, pozůstalí se obávají jeho útěků na hřbitov

Každý, kdo má psa ví, že život ve dvou je úžasný, protože domácí mazlíček je parťákem v radosti i ve splínu. Čtyřnohý přítel čeká na chovatele, který je v práci a raduje se, když mohou jít ven. Většina majitelů psů si pochvaluje, že díky svému příteli si udržuje lepší kondici nebo má pravidelný režim, protože pejsek potřebuje v určitých intervalech venčit. Důvodů, proč si pořídit domů zvíře, je hodně. Leonardo takového psa měl. Ten ale na světě bohužel zůstal sám.

Leonardo a Doki

Leonardo Valdes byl mladý muž z města Concepción v Chile, a právě takového čtyřnohého přítele měl. Trávili spolu veškerý volný čas a Doki, jak jej Leonardo pojmenoval, jej následoval kamkoli, kam Leo šel. Byli nerozlučnou dvojicí, kterou znalo široké okolí, protože milovali chodit na procházky. Čas strávený venku vyplňovali hrami nebo házením míčku a aportováním. Jenže jednoho dne došlo k obrovské tragédii, ze které se Doki stále nevzpamatoval. Při jedné z procházek Leonarda smetlo auto.

dailymail.co.uk

Tragická smrt ve 23 letech

Leonardo se onen den vydal jako obvykle s Dokim ven a brázdili spolu ulicemi města, když tu najednou vyrazilo zpoza rohu auto a mladého muže smetlo. Leonardo byl na místě mrtev, řidič, který tragickou událost způsobil, ujel. Doki byl po celou dobu se svým druhem, bohužel jeho život vyprchal v pouhých 23 letech. Pejsek dlouhou dobu nechtěl opustit patník, u kterého k fatální nehodě došlo.

Čtěte také: Tato studie potvrdila slova většiny rodičů. Druhé dítě je jiné, než to první. V čem? Je podstatně zlobivější, má vzpurnější povahu a hůře se vychovává. Proč se to vůbec děje? Co říkají odborníci?

Při pohřbu vedle rakve

Když rodina vypravila rakev během smutečního obřadu, byl to opět Doki, který se od dřevěné truhly ani nehnul. Stále svému majiteli po boku až do konce. Členové rodiny se rozhodli si Dokiho ponechat, protože byl na život v domě zvyklý. Všichni se ale obávají toho, že Doki bude mnohem více času trávit na hřbitově u hrobky svého pána než doma. Jenže není divu, Leonardo a Doki byli prostě parťáky na celý život, bohužel smrt je rozdělila.

Zdroj: express.co.uk