Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich lehce zbavíte. Díky tomu jsem během týdne zhubla 10kg bez tvrdých diet -
Menu

Pět typů tuku na břiše, takto se každého z nich lehce zbavíte. Díky tomu jsem během týdne zhubla 10kg bez tvrdých diet

Tuk na břiše, tedy velké břicho není nic, na co by byla žena hrdá. Také vás trápí tato partie a zkoušela jste bez úspěchu mnoho univerzálních rad a ani jedna nefungovala? Je to pochopitelné. Hubnutí není univerzálním procesem. Rada, jak zhubnout břicho, musí být vždy spojena s nutným prvním krokem. A to s posouzením toho, jaké má vaše břicho tvar a jaký tuk na něm máte. Až potom lze doporučit konkrétní postup na hubnutí.

Pivní břicho

Poměrně hanlivý název, který však tvar břicha celkem jasně a přesně popisuje. Jedná se o typické pivní břicho známé u mužů a skutečně ho může způsobovat pivo, ale i jiné alkoholické nápoje. Ty proto omezte a zkuste do stravy přidat více ovoce a zeleniny. A dále klasika – pohyb a střídmý jídelníček.

Těhotenské břicho

Je váš tvar spíše takový, a přesto nejste těhotná? Velmi často se může objevit brzy po porodu. Pokud ho budete chtít shodit, tak je ideální zaměřit se na různé druhy masáží a také na cvičení. To pomůže nejvíce. Samozřejmě nezapomínejte na dietní stravu.

Břicho ze stresu

Jedná se o celkem netradiční typ břicha, které se však může objevovat. A co je důvodem toho, že ho máte? Skutečně se nejedná o nic jiného než o stres. Rada spojená s tím, jak se ho zbavit je tedy celkem jednoduchá. Změňte jídelníček a začněte se hýbat. A hlavně si vyčistěte hlavu. Čím méně psychických problémů budete mít, tím lépe.

Hormonální břicho

Tento typ bříška se objeví ve chvíli, pokud nemáte v pořádku hormony. A tak začne růst do nepříjemného tvaru. Jako první doporučujeme zamířit k lékaři, díky kterému bude možné tvorbu vašich hormonů stabilizovat. Dále už postačí jenom střídmost a také trocha pohybu.

Nafouknuté břicho

Pokud vám připadá že je vaše břicho tak jako na pátém obrázku, jde o efekt takzvaného nafouknutého břicha. Ve skutečnosti tedy není tak velké, jak to vypadá. Pokud ho budete chtít zmenšit, optimalizujte trávení vašeho těla a vyhýbejte se potravinám, které mohou způsobit nadýmání. To je kombinace, která funguje skvěle.

Líbil se vám článek?

Tisk
CVIČENÍ

Chcete zhubnout 5kg za pár dnů? Vše, co potřebujete, je…

Kdo sní o dokonalé postavě, musí nejenom upravit jídelníček, ale měl by také začít cvičit. Řada lidí z toho má obavy,…
CVIČENÍ

Masáž chodidel není jenom oblíbená relaxační procedura, kterou tolik milujeme.…

Masáž chodidel je procedura kterou nejenom každý zná, ale také ji každý doslova miluje. Je skvělou volbou ve chvíli kdy…
CVIČENÍ

Dokonale štíhlé nohy můžete mít i vy! Až zjistíte, že…

Co souvisí s krásou? Rozhodně je to i štíhlá, na první pohled dokonalá postava. Na lidském těle je hned několik míst,…
CVIČENÍ

Tento ruský lékař způsobil revoluci v medicíně. Celý život se…

Tento špičkový ruský lékař se celý život věnoval problémům s páteří a také různým druhům rehabilitace. Během své práce zjistil mnoho…
CVIČENÍ

Zapomeňte na posilovny a kolektivní cvičení. Zlepšit svou kondici a…

Štíhlí bychom chtěli být všichni – ale se cvičením je občas problém. Pokud patříte mezi ty, kterým se nechce oblékat…
CVIČENÍ

Dal na rady ostatních a odmítl operaci. Rozhodl se, že…

Zdravotní problémy trápí lidstvo odnepaměti. Téměř každý z nás se několikrát za život potká s nějakou zdravotní obtíží, která ho většinou dovede…