Pravidelně sekám trávník mé bývalé manželce i 8 let po rozvodu – důvod je velmi dojemný

V dobách za našich prarodičů nebyl to, že se manželé rozvádějí tak běžné, jako je v dnešní době. Jestliže mezi partnery došlo k nějakému problému, pokusili se najít něco, co by ho vyřešilo. Výsledek byl, ve valné většině případů, že se mnoho manželských párů nakonec nerozvedlo a manželé zůstali spolu i přes to, že se ze začátku rozvést chtěli.

Také to ale může být takto

V dnešní době je ovšem těžké si představit, že by spolu byli dva lidé, kteří by spolu i přes rozvod zůstali a již se nadále nemilovali. Když se na to ale podíváme z jiného úhlu pohledu, je rozvod na jednu stranu dobrý, protože pár, který se přestane navzájem milovat, spolu pak už nemusí žít nadále nešťastně. Jestliže však členové páru nezvládnou svůj rozvod dostatečně dospěle, mohou se stát jejich děti nešťastnými oběťmi.

  • Dítě z toho může mít psychické potíže
  • Může si začít ubližovat a dávat si to za vinu

Šťastnou náhodou však existují rodiče, již si jsou vědomi pravých hodnot vztahu a vědí, co je skutečná láska. Codie LaChelle McPhate, děvčátko ze státu Texas, může být šťastná, protože právě ona prochází již uvedeným příkladem. Vyfotila svého otce, jak seká trávník před jejich domem. Respektive, vyfotila svého otce, jak seká trávník před domem jeho bývalé ženy, se kterou se rozvedli před osmadvaceti lety.

Čtěte také: Chcete vědět, co Vám přinese další měsíc? Zkoukněte horoskop na SRPEN – pro Raky!

Co k tomu říká Codie

„Právě můj pravý táta sekal trávník mé mámy. Rodiče jsou od sebe už po dobu osmadvaceti let, ale protože má moje máma špatné koleno a můj nevlastní otec je teď kvůli práci mimo město, rozhodl se můj biologický otec, že udělá dobrý skutek a doma nám pomůže.“ Jelikož matka potřebovala pomoct, protože nemůže vyjít z domu a udělat to sama, hned Codienin vlastní otec jednal. „Opravdu mám veliké štěstí, že mám čtyři milující rodiče, kteří se zvládnou navzájem respektovat a dokážou tak ukázat svým dětem, že tou nejdůležitější věcí na světě je to, jak umíte zacházet s lidmi.“