Pijte tento nápoj 4 dny a zhubněte břicho o 10 cm! -
Menu

Pijte tento nápoj 4 dny a zhubněte břicho o 10 cm!

Lidé (a obzvláště ženy) vždycky toužily po elixíru, který by vypili a byli po něm nádherně štíhlé. Na své cestě za vysněnou postavou dělaly leckdy neuvěřitelné věci. Kdyby znali trik, který vám chceme dnes představit, mohli si všechno to trápení ušetřit. Tento tajemný elixír má jméno voda Sassy a může být řešením pro všechny ženy a muže na světě!

Tajemný elixír – voda Sassy!

Nápoj je pojmenován podle výživové specialistky Cynthie Sassy. Ta je právě osobou, která se zasloužila o vznik zázračné vody pro ploché břicho a nazvala ji „Sassy Water“. Tato voda je velice jednoduchá na přípravu a přitom je tolik účinná! Její složky zajišťují správnou peristaltiku střev a normální funkci trávicího systému. Navíc je nápoj velice osvěžující, revitalizuje a obsahuje velice nízké množství kalorií. Jako bonus uvádíme, že pracuje také proti nadýmání.

V čem spočívá tajemství vody Sassy?

Víme, že dodržovat pitný režim je nesmírně důležité pro veškeré životní funkce. Zdravý člověk by měl vypít průměrně 8 sklenic vody za den. Množství vody je ale obecné, liší se od člověka ke člověku, protože každý z nás má jinou stavbu těla, konzumuje odlišné jídlo a vystavuje se různé závažnosti tělesné aktivity.

Můžete u kúry s pomocí vody Sassy jíst běžné potraviny?

Pokud se jednou rozhodnete, že se zúčastníte čtyřdenní kůry s pomocí vody Sassy, budete si muset uvědomit, že je potřeba řádná hydratace. Dejte si ovoce a zeleninu, které obsahují velké množství vody (například ananas nebo vodní meloun) a naopak se vyhněte těžkým, tučným jídlům a sladkostem. Jedině tak se dočkáte kýženého výsledku.

Jak si nápoj připravit?

O nápoji jsme toho řekli už hodně, pojďme se podívat, jak si ho můžete připravit.

Ingredience:

  • 8 sklenic vody,
  • 1 čajová lžička mletého zázvoru,
  • 1 čerstvá okurka, nakrájená na tenké plátky,
  • 1 citron, nakrájený na tenké plátky,
  • 12 lístků máty.

Postup:

  1. Jednoduše smíchejte všechny ingredience ve džbánu. U všech je jasné, že fungují jako přirozené diuretikum, což znamená, že budete častěji močit. Nemusíte se ale bát dehydratace, protože všechny ingredience navíc mají hydratační účinky a vodu navíc budete doplňovat také prostřednictvím ovoce a zeleniny.
  2. Džbán umístěte přes noc do lednice.
  3. Obsah přeceďte.
  4. Pijte vzniklou šťávu – měla by vám vydržet na jeden den.

Tip na závěr!

Před začátkem kúry si změřte obvod pasu. Totéž udělejte i po skončení této čtyřdenní kůry a určitě budete příjemně překvapení!

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…
KRÁSA A MÓDA

Víte, co je ten nejlepší bojovník proti vráskám? Nejsou to…

Vrásky, problém, který trápí většinu populace v pokročilém věku. Ať chceme, či nechceme, vráskám se jednoduše nevyhne nikdo. Někoho zasáhnou dříve…
KRÁSA A MÓDA

Už nikdy nekoupíte v obchodě jakoukoliv zubní pastu! Jsou drahé…

Kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv, který je navíc i výsledkem skutečně zdravých zubů? Je to nejspíš touha…
KRÁSA A MÓDA

Vraťte svůj věk o několik let zpět! Díky těmto trikům…

Zub času na nás všech zanechává stopu. Určitě i tu pozitivní, kdy stále získáváme nové zkušenosti a životní moudrost, ale…