Pila jsem hořčík po dobu 7 dní a bylo to mé nejlepší rozhodnutí! -
Menu

Pila jsem hořčík po dobu 7 dní a bylo to mé nejlepší rozhodnutí!

Produkt Natural Calm, vyrobený firmou Natural Vitality, se stává čím dál více populárním doplňkem, který využívá tisíce lidí po celém světě.

Zpočátku jsem domnívala, že Natural Calm je podvod, ale poté, co kamarádka začala produkt využívat, jsem se stala  svědkem dramatického rozdílu v jejím zdraví a pohodě. Proto jsem se rozhodla dát tomu ještě jednu šanci.

Během posledního desetiletí jsem pomalu přeměnila mé stravovací návyky, odstranila lepek a téměř všechny konzervované potraviny. Místo toho jsem se zaměřila na organické potraviny  a začala pravidelně cvičit. Přesto jsem ale i nadále trpěla příležitostnými záchvaty úzkosti a nespavostí. Odmítám si vzít pilulku, pokud to není absolutně nutné, protože vedlejší účinky jsou často horší než samotný problém. Pokusila jsem se o přírodní léky jako valerián a melatonin ale bohužel se smíšenými výsledky.

Proč pít hořčík?

Byla jsem ohledně Natural Calm stále čím dál zvědavější. Zjistila jsem, že dnes má mnoho lidí problém kvůli nedostatku hořčíku, přičemž některé zprávy odhadují, že až 80 procent z nás nedostává dostatečné množství, a jen málo lidí si uvědomuje, že nedostatek hořčíků je častou příčinou alespoň některých jejich zdravotních problémů. Pouze 25 procent dospělých Američanů říká, že dostává doporučené denní množství: 400 až 420 miligramů pro muže a 310 až 320 miligramů pro ženy. Nicméně tento makrominerál je potřebný pro každý orgán v těle.

A není divu, že dva z příznaků nedostatku hořčíku, o kterých jsem se dozvěděla, jsou úzkost a nespavost. Ve skutečnosti jsou to dva nejběžnější příznaky nedostatku hořčíku. Zdravě se stravuji a vyhýbám se zpracovaným potravinám, tak proč by mi tato živina chyběla? Pokračovala jsem ještě dále a zjistila, že i ti z nás, kteří mají zdravou stravu, nemusí dostávat dostatečné množství živin. Je to způsobeno moderními zemědělskými praktikami, které vedou k méně výživným potravinám.

Hořčík napomáhá mozku, abyste mohli usnout, a také hraje klíčovou roli v centrálním nervovém systému, takže bez dostatečného množství hořčíku můžete trpět úzkostí a nespavostí.

To mi stačilo na to, abych se rozhodla zkusit Natural Calm s cílem dát mu týden a zjistit, jestli došlo k patrným změnám.

Experiment s hořčíkem

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJnaturalllivingideas.com

Líbil se vám článek?

Tisk
TIPY A TRIKY

Tohle je geniální. Proč kupovat drahé a také škodlivé přípravky…

Plevel je na zahradách velmi obtěžující. A je jedno, zda se objevuje ve vašem trávníku, ve vašich záhonech, nebo třeba…
ZDRAVÍ

Tato lékařka už nemohla dále snášet to, jak rozsáhlá je…

Očkování je poslední roky opravdu velké téma. Jsou tu lidé, kteří říkají, že jedině tak se dají vymýtit různé nemoci.…
ZDRAVÍ

Rakovina prsu je pro ženy jednou z nejnebezpečnějších nemocí. Každá…

Každý jistě ví, že rakovina je dnes tou nejnebezpečnějších nemocí, která nás ohrožuje. Není divu, jelikož jde o nemoc opravdu…
ZDRAVÍ

Tohle je opravdový zázrak, který nikdo z oslovených lékařů nedokáže…

Někdy se stane, že se zázraky dějí a v životě přijdou se věci, kterým sotva můžeme sami uvěřit. Jako například u…
TIPY A TRIKY

Snažíte se celý život zhubnout a nedaří se vám to?…

Diety jsou jedním z nejprobíranějších témat na ženských internetových diskuzích. Většina žen se snaží zhubnout, nebo si alespoň udržet váhu. Existují…
TIPY A TRIKY

Chcete nakládat okurky? Na klasický recept si po vyzkoušení této…

Nakládané okurky jsou u nás velice oblíbené. Každý rok se řada rodin každoročně pouští do náročného procesu, který začíná pěstováním…