Pila jsem hořčík po dobu 7 dní a bylo to mé nejlepší rozhodnutí! -
Menu

Pila jsem hořčík po dobu 7 dní a bylo to mé nejlepší rozhodnutí!

Produkt Natural Calm, vyrobený firmou Natural Vitality, se stává čím dál více populárním doplňkem, který využívá tisíce lidí po celém světě.

Zpočátku jsem domnívala, že Natural Calm je podvod, ale poté, co kamarádka začala produkt využívat, jsem se stala  svědkem dramatického rozdílu v jejím zdraví a pohodě. Proto jsem se rozhodla dát tomu ještě jednu šanci.

Během posledního desetiletí jsem pomalu přeměnila mé stravovací návyky, odstranila lepek a téměř všechny konzervované potraviny. Místo toho jsem se zaměřila na organické potraviny  a začala pravidelně cvičit. Přesto jsem ale i nadále trpěla příležitostnými záchvaty úzkosti a nespavostí. Odmítám si vzít pilulku, pokud to není absolutně nutné, protože vedlejší účinky jsou často horší než samotný problém. Pokusila jsem se o přírodní léky jako valerián a melatonin ale bohužel se smíšenými výsledky.

Proč pít hořčík?

Byla jsem ohledně Natural Calm stále čím dál zvědavější. Zjistila jsem, že dnes má mnoho lidí problém kvůli nedostatku hořčíku, přičemž některé zprávy odhadují, že až 80 procent z nás nedostává dostatečné množství, a jen málo lidí si uvědomuje, že nedostatek hořčíků je častou příčinou alespoň některých jejich zdravotních problémů. Pouze 25 procent dospělých Američanů říká, že dostává doporučené denní množství: 400 až 420 miligramů pro muže a 310 až 320 miligramů pro ženy. Nicméně tento makrominerál je potřebný pro každý orgán v těle.

A není divu, že dva z příznaků nedostatku hořčíku, o kterých jsem se dozvěděla, jsou úzkost a nespavost. Ve skutečnosti jsou to dva nejběžnější příznaky nedostatku hořčíku. Zdravě se stravuji a vyhýbám se zpracovaným potravinám, tak proč by mi tato živina chyběla? Pokračovala jsem ještě dále a zjistila, že i ti z nás, kteří mají zdravou stravu, nemusí dostávat dostatečné množství živin. Je to způsobeno moderními zemědělskými praktikami, které vedou k méně výživným potravinám.

Hořčík napomáhá mozku, abyste mohli usnout, a také hraje klíčovou roli v centrálním nervovém systému, takže bez dostatečného množství hořčíku můžete trpět úzkostí a nespavostí.

To mi stačilo na to, abych se rozhodla zkusit Natural Calm s cílem dát mu týden a zjistit, jestli došlo k patrným změnám.

Experiment s hořčíkem

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJnaturalllivingideas.com

Líbil se vám článek?

Tisk

5 zázračný rostlin, které vám jednoduše pomohou proti nespavosti. Mějte je v ložnici a budete spát jako miminko

ZDRAVÍ
Kvůli rychlému životnímu stylu a velkému stresu i neustálé přítomnosti zářících displejů dnes mnozí trpí nespavostí. Podle Amerického centra pro…

Předcházejte nemocem a uveďte pH vašeho organismu do normálu – víme jak na to. Co vám v tom pomůže?

ZDRAVÍ
Vyváženost je v životě důležitá – platí to o jídle, platí to o odpočinku, ale platí to i o našem vnitřním…

Nebudete věřit tomu, jak skončil lékař, který bojoval proti očkování. Proč se nehodilo, co chtěl zveřejnit?

ZDRAVÍ
Očkování je jedno z témat, kterým se zabývá spousta rodičů malých dětí. Často řeší až hamletovskou otázku, tedy očkovat či neočkovat?…

8 skutečných výhod chůze, u kterých by nikdo nečekal, že jsou pravdivé!

TIPY A TRIKY
Podle časopisu Lékařství a věda ve sportu a cvičení vede chůze ke snížení rizika všech chronických onemocnění a je považována…

Moje jahody byly malé, kyselé a rychle se kazily. Potom mi sousedka poradila tento trik a od té doby vypadají jako z učebnice!

DŮM A ZAHRADA
Sezóna jahod se rozběhne již brzy, ale stále máte dostatek času své jahůdky vylepšit. Sladké, voňavé a krásné mohou být…

Kokosový olej je v dnešní době velice známý. Víte však, jak ho správně aplikovat, abyste zabránili šedinám a vypadávání vlasů? Nuž to se hodí vědět!

ZAJÍMAVOSTI
Kokosový olej je známý přírodní léčivý přípravek, který nabízí řadu zdravotních přínosů. Používá se většinou jako přírodní kosmetický přípravek, ale dokáže…

Tento prášek je daleko lepší než soda na pečení! Již do 2 minut dokáže odstranit bolest a má léčivé účinky pro celé tělo!

Nezařazené
Je to levné, snadno dostupné a silnější proti bolesti než cokoli jiného! Vše, co musíte udělat, je smísit tento prášek…

Stačila jí stará pneumatika. To co vytvořila je úžasné!!!

DŮM A ZAHRADA
Ano! Je to tu zase! Jde opět o úžasnou věc, která může sloužit jako luxusní doplňěk vaší domácnosti a to…

Známý plastický chirurg poradil mé mámě udělat tuto zvláštní věc. Vrásky v oblasti očí, krku a dekoltu se ztratily jako zázrakem!

TIPY A TRIKY
Slyšeli jste už o účincích nejoblíbenějšího alkoholického nápoje na pleť? O červeném víně se hovoří, jako o nápoji vášně, který…

Máte každou noc problém s usínáním? Pomůže Vám tento trik na nespavost!

TIPY A TRIKY
  Nespavost a neklidný spánek je problém, který se vyskytl u nejedné z nás. Ve většině případů je hlavní příčinou…