David Hampl
11 ledna, 2019

Každá žena touží po dokonalosti. Touží po kráse. I proto využívá mnoho různých kosmetických produktů. Stejně tak touží po tom, vypadat mladě. Mnoho žen dokonce začne přemýšlet o využití plastické operace. A je ale zbytečná, jelikož k omlazení může dojít i pomocí postupů, které zvládnete v pohodlí domova. Podívejte se na ně společně s námi.

Budete mít krásný obličej bez vrásek

Jsou to klasické chirurgické zákroky, jsou to různé injekce, stejně jako řada jiných postup, které jsou každý den na ženách uskutečňovány. A to s cílem udělat ženy mladšími a s cílem podpořit jejich krásu. Pokud i vám začínají vadit vrásky, nemusíte se nutně mezi dané ženy zařadit. Můžete využít několik postupů, díky kterým zvládnete minimalizovat své vrásky doma, před zrcadlem. To znamená, že vaše kůže bude mnohem hladší a pružnější, což se podepisuje také na tom, že budete vypadat mladší. Klidně o pár let.

Naučte se pohyby před zrcadlem

Co je nutné dělat proto, abyste vypadala mladší a abyste eliminovala vrásky? Je to několik pohybů, které výrazně prospějí vaší pleti. Doporučujeme začínat před zrcadlem a vykonávat je přesně podle našeho návodu. Jedině tak budou efektivní a účinné. Jakmile se je již naučíte, máte jistotu v tom, že je budete zvládat takzvaně kdykoliv a kdekoliv. Omlazovat svou pleť tak můžete kdykoliv a kdekoliv.

Natahujte kůži

Postavte se do rovné polohy, stáhněte břicho a uvolněte všechny svaly ve vašem obličeji. To proto, aby s nimi šlo hýbat tak, jak potřebujete. Následně položte své ruce do oblasti čela, přitiskněte je ke kůži a následně se snažte natahovat pleť směrem dozadu. Pocítíte, jak se vám kůže v obličeji natahuje, díky čemuž se také vyrovnává a díky čemuž se můžete snadno zbavit mnoha vrásek. Měla byste cítit, že je kůže ve vašem obličeji napjatá. To je známka toho, že na ni skutečně efektivně působíte.

Držte nejméně 20 sekund

Jakmile techniku zvládnete a jste si jistá, že vše děláte správně, jak byste měla, je třeba soustředit se na ten správný interval. Pro dosažení optimálních výsledků pro vás doporučujeme držet v této poloze zhruba 20 vteřin. Potom kůži povolte, chvíli ji nechte odpočinout a následně znovu opakujte. Doporučováno je provádět alespoň 3 opakování. A to v době, kdy s cvičením začínáte. Následně je vhodné daný počet postupně zvyšovat, a to až na počet, která bude atakovat desítku.

Zpočátku s trochou bolesti, potom bez problémů

Může se stát, že na začátku budete pociťovat lehkou bolest. Je to proto, že vaše tělo není zvyklé na tento nový druh pohybu. A tak jsou svaly a kůže namáhány tak, jako k tomu ještě nikdy nedošlo. Je to stejné, jako u jiných nepoužívaných svalových skupin. Faktem ale je, že se nemáte čeho bát. A díky pravidelnosti, se kterou budete tento omlazující cvik vykonávat, bude daná bolest dříve nebo později pryč.

Čeho docílíte?

Jak jsme již zmínili, jde hlavně o efektní a bezplatnou možnost vašeho omlazení. Když se podíváme přesněji na to, co tímto cvikem docílíte, je to prosté. Dokážete v první řadě působit na vrásky, které se objevují v oblasti čela. Stejně tak toto napínání kůže dokáže dobře a efektivně působit i na okolí očí a na vrásky, které se tvoří zde. Také nelze opomíjet ani pozitivní vliv na obličejové kontury, které vaši tvář zvýrazní. Své plus má tato varianta také v rámci samotných lícních svalů, které dokáže zpevnit a tím také zajímavě podpořit přirozeně krásné rysy a také tvar vašeho obličeje.

Kdy začít?

Odpověď je jednoduchá. Statistiky ukazují, že první drobné vrásky se ženám tvoří už po dvacítce. To je celkem alarmující zjištění. A z něho plyne i to, že čím dříve s tímto cvičením začnete, tím lépe. Jedině tak docílíte, že v průběhu let budete stále vypadat mladě.

Sdílejte článek