Po čtyřicítce pomůže s bolestí kloubů, otoků i únavou a dá do pořádku postavu i zbaví tuků: vodu s citronem vyměňte za tento přírodní recept!

Jistě víte, že s věkem přibývá zdravotních komplikací, neboť tělo už nás neposlouchá tolik, jako za mlada. Samozřejmě to není pravidlem, protože někteří vypadají i v 80 letech velice dobře, nicméně po 50 letech už to většinou začíná tikat u všech. Postava začíná kulatět, bolesti kloubů se začínají ozývat a únava je na denním pořádku. Je-li to váš případ a chcete si život udržet a prodloužit na maximální dobu, pak byste měli pro své zdraví něco udělat. Cvičení, zdravá strava, dostatek odpočinku a mentální hygiena jsou základem, nicméně vám pomůže i tento zázračný recept. Pojďte ho vyzkoušet a pocítíte zázraky už během pár dní.

Návrat k přirozenosti

V dnešní době je velmi populární pít obyčejnou vodu, což zní trochu humorně. Obyčejná voda byla, je a vždy bude základní tekutinou, kterou bychom měli pravidelně pít. Nemělo by na tom být tedy nic populárního, ale naprosto běžného. Spoustu lidí se k nim ovšem vrací od pití šťáv a limonád, které mnohdy mohou spíše ublížit. Aby voda nebyla tak obyčejná, je populární přidávat do ní plátky citronu. Pro zdraví to má mnoho výhod, nicméně tento nápoj je lepším řešením.

Pomáhá s hubnutím

Zejména po 50 letech, kdy se zpomaluje metabolismus a v těle se začínají hromadit zdravotní komplikace, se rozhodně hodí tento nápoj pít. Zabrání nabírání hmotnosti, zadržován vody, problémům s trávením či bolestem kloubů. Odbourá toxiny, zbaví vás únavy a přinese spoustu pozitivních změn do vašeho života. Pít tento zázračný se tedy rozhodně vyplatí.

Suroviny, postup a užívání

Budete k němu potřebovat: 2 citrony, 4 stroužky česneku, 2 cm zázvoru a 1 litr vody. Citrony omyjte ve vodě s jablečným octem, abyste odstranili chemii. Následně je klasicky odšťavněte a kůru nakrájejte na měsíčky. Do hrnce dejte vodu, přidejte kůru a nechte provařit. Přidejte rozmačkaný česnek a nastrouhaný zázvor. Nechte vychladit a pijte každé ráno hned po probuzení po dobu 2 týdnů. Na 10 dnů si dejte pauzu a znovu pokračujte. Máte-li problém s vysokým tlakem, poraďte se s lékařem.