Po dlouhých 19ti letech odchází ze seriálu Ulice Vilma Nyklová! V seriálu zanechala nesmazatelnou stopu.

Seriál Ulice je plný nečekaných zvratů a překvapení, ale žádný z nich není tak zásadní jako odchod postavy Vilmy Nyklové, která byla po dlouhých 19 let nedílnou součástí tohoto populárního televizního pořadu. Ztvárnění této role herečkou Jaroslavou Obermaierovou zanechalo nesmazatelnou stopu v srdcích diváků a její odchod tak představuje opravdový milník v historii Ulice.

Ikona Ulice

Vilma Nyklová byla jednou z nejdéle působících postav v seriálu Ulice. Od svého prvního uvedení v roce 2005 se stala nedílnou součástí tohoto televizního seriálu a její příběh prošel řadou dramatických zvratů. Diváci sledovali, jak Vilma dvakrát ovdověla, stala se babičkou a dokonce i prababičkou. Její životní cesta byla plná radostí i smutků, což ji učinilo nesmírně autentickou a bližší divákům.

Facebook

Poslední kapitola Vilmina příběhu

V posledních týdnech se však na Vilmu usmálo štěstí, když do jejího života vstoupil Vilda Burda, kterého ztvárnil herec Arnošt Goldflam. Tato nová láska v pozdním věku ukázala, že láska může kvést v každém životním období. Diváci s napětím sledovali, kam se bude Vilmin příběh ubírat a zda konečně nalezne zaslouženou životní spokojenost.

Čtěte také: Mladá Kordula Stropnická zdědila krásu po mámě ! Kluci z ní jdou do kolen!

View this post on Instagram

A post shared by Ulice (@uliceserial)

Rozloučení

Nyní však přichází chvíle, kdy se musíme rozloučit s touto ikonickou postavou. Po 19 letech neoddělitelného spojení s Ulicí se Vilma Nyklová loučí. Tato zpráva jistě zasáhne všechny fanoušky seriálu, kteří si Vilmu oblíbili a stali se nedílnou součástí jejího životního příběhu.

View this post on Instagram

A post shared by Ulice (@uliceserial)

Ulice bez Vilmy

Odchod Vilmy Nyklové bezpochyby zanechá v seriálu Ulice citelnou mezeru. Diváci si budou muset zvyknout na to, že tato ikonická postava již nebude součástí jejich oblíbeného pořadu. Nicméně tvůrci Ulice jistě připraví pro diváky nové překvapení a zajímavé zápletky, které pomohou vyplnit tuto prázdnotu.

Zdroj: Women.tiscali.cz