Po dobu 60 dnů jedl 4 lžíce kokosového oleje denně. Neuvěřitelné, jak to ovlivnilo jeho mozek!

V Americe nedávno způsobil jede lékař velký rozruch svou teorií, která tvrdí, že kokosový olej může mít pozitivní vliv na činnost mozku, konkrétně na mozkovou kůru. Mnoho lidí tomu samozřejmě nevěřilo a objevila se celá řada skeptických pochybností. Jeden případ ovšem dokázal, že lékař měl pravdu. Pravidelná konzumace kokosového oleje opravdu dokáže pozitivně ovlivnit činnost mozku. Přesvědčte se sami.

Tajná zbraň na Alzheimera

Lékař je přesvědčen, že kokosový olej je tajnou zbraní, která může pomoci zabránit rozvoji Alzheimerovy choroby. Tento olej tak dokáže revolučním způsobem změnit léčbu tohoto vzácného, ale známého onemocnění. Právě tento lékař má k nemoci silný vztah, protože jeho manželka jí kdysi dávno trpěla. Její bolesti byly velmi silné a výrazné. Mnohdy nemohla najít příbor nebo cestu domů, ocitla-li se například v mlze. Začala brát léky na utišení bolestí a příznaků, ale výsledky se zhoršily.

Léky ji ubližovaly

Po celou dobu byla v depresi, ztratila hodně na váze, a dokonce nedokázala vypočítat ani jednoduché početní příklady. Nejjednodušší příklady pro ni byly těmi nejsložitějšími. Fyzicky na tom byla velmi dobře, protože celý den mohla například pracovat na zahradě. V kondici ovšem nebyl její mozek, který přestával správně pracovat. Řekla svému muži, že se jí zhoršuje paměť a zda by s tím mohl něco udělat, resp. najít nějaké léky. Muž začal studovat účinky stravy na mozek a snažil se jí zbavit léků, které tělu spíše ubližují.

Úžasná proměna

Zjistil, že určitá dávka triglyceridů může zpomalit Alzheimerovu chorobu, ale také způsobí, že se zastaví její další rozvoj. Rozhodl se metodu a začal experimentovat s kokosovým olejem. Každé ráno a večer dal ženě dvě polévkové lžíce oleje. O 60 dní si všimli značného rozdílu. Žena se cítila mnohem lépe a začala vtipkovat. O rok později se zdálo, že je úplně nový člověk, který je připravený prožít plnohodnotný život. Že by se tedy našel lék na Alzheimera?