Po několika minutách operního zpěvu došlo na jevišti k něčemu neobvyklému, co ani porotci, ani lidé v sále ještě nezažili

Na první pohled obyčejná 37letá žena Cristine se rozhodne zúčastnit se talentové soutěže, aby ukázala, co dovede. Jde o opravdu nádhernou, sympatickou ženu, s krásným úsměvem, a ještě krásnějším tělem. Její jistota a elegance, se kterou přichází na jeviště talentové soutěže ve Španělsku, nenechá nikoho chladným. Nikdo by ovšem nečekal, že tato jemná žena dokáže předvést perfektní show, na kterou jistě nikdo nikdy nezapomene. Její operní árie vzbudí opravdový obdiv, jenže pak se stane něco zvláštního.

Odvážná a kreativní

Víte, k čemu může dojít, když se na jevišti talentové soutěže objeví obyčejná, ale velmi půvabná žena? Může dojít k něčemu úžasnému, co by nikdo ani ve snu nečekal. Stačí jen zapojit odvahu a kreativitu, a celé publikum včetně poroty je v tu chvíli na nohou. Nadšeně zůstávají hledět a poslouchat nádhernou operní árii, která ženě vychází z hrdla. Opravdu nádherný zpěv je ovšem po chvíli přerušen divnými zvuky, které všechny v sále trochu rozhodí. Žena ovšem zůstává klidná.

Zvláštní zvuky v pozadí

Zvuky stále zesilují, ale nikdo tomu moc nerozumí, protože žena přece zpívá operu. Zničehonic zvuky zesílí a z reproduktorů se začne linout známá rocková skladba, která okamžitě všechny vymrští nahoru. V tu chvíli žena strhává své černé šaty, bere mikrofon do ruky a pouští se do naprosto jiného pěvecké oblasti. Všichni v sále zůstávají hledět, co se to vlastně děje. Nikdo to nechápe, protože je to pro všechny obrovský šok.

Čtěte také: Přírodní rady, které vám pomohou probudit váš metabolismus a mít plochý žaludek: Žádné drahé chemické léky a trápení s dietou

Explodující bomba

Její interpretace známé písničky od skupiny AC/DC s názvem „Dálnice do pekla“ strhává v sále explodující bombu. Energie této úžasné ženy je ohromující, což nakonec potvrdí i samotná porota. Je vám totiž jasné, že žena nemohla dostat jiné hodnocení než kladné. Celé to ovšem mělo ještě další vyvrcholení, na které se podívejte v tomto vzrušujícím videu plném energie.