David Hampl
8 února, 2020

Člověk se občas umí dostat do velmi nepříjemných situací, které samozřejmě předem neplánuje. Život umí být někdy dost krutý a nepříjemný k osudům lidí. Dalo by se říci, že je život nespravedlivý, ale ve finále si za všechno můžeme vždy sami. Svými činy, myšlenkami, vztahy atd. To by bylo na samostatný článek. Nás dnes ovšem zajímá příběh muže, s nímž se tedy život taky nemazlil, nicméně jeho pevná vůle a touha zvítězila. Po rozvodu se dokázala vyhrabat z trosek jak osobních, tak i finančních. Podívejte se potom níže na fotografie a posuďte sami, co se mu povedlo. Budete zírat.

Rozvod je krutý

Rozvod je velmi náročná věc. Každý den se rozvádí stovky párů po celém světě. Nechtějí už spolu žít, a proto se rozhodnou, že budou žít každý sám svůj život. Jsou páry, které i po rozvodu žijí spolu v jednom domě, což je poněkud zvláštní, ale reálné. Pokud spolu dobře vychází i po rozvodu, může být takový život v domě na pohodu.

O dům se společně starají a fungují. Pokud je ovšem dům na spadnutí, většinou v něm nikdo nezůstane, maximálně jeden z nich. V tomto případě zůstal v domě muž.

Finančně špatné

Když se podíváte na první fotografie, je vám jasné, že dům, ve kterém muž zůstal žít byl na spadnutí. Na spadnutí nebyl jen dům, ale také osobní život muže. Po rozvodu se mu zhroutil svět. Byl na dně a jeho finanční stránka byla také velmi špatná. Rozhodl se ovšem to nevzdávat a začal bojovat. První bitvou byla přeměna domu. I přes to, že finanční stránka byla špatná, podařilo se mu něco výjimečného.

Když se chce, všechno jde

Fotografie jasně ukazují, že na začátku se jednalo o opravdu obyčejný dům, který byl už v mnoha směrech téměř v troskách. Muž byl však velmi šikovný a jeho touha změnit život vítězila. Podívejte se například na proměnu kuchyně. Muselo mu to dát ohromné množství práce a zabrat spoustu času, zejména se sháněním materiálu, když neměl moc peněz. Výsledek vás ovšem přesvědčí, že když člověk opravdu chce, tak všechno jde.

Sdílejte článek