Po smrti manželky zasadil 6 tisíc dubů a vytvořil malý les: O 15 let později se zjistilo, proč to vlastně udělal – z toho jde mráz po zádech!

Lidé jsou mnohdy schopní udělat věci, které by je nikdy ani nenapadly. Lidská aktivita a fantazie je nekonečná, a proto můžeme být mnohdy svědky úžasných uměleckých děl. Jsou ovšem situace, kdy jde nějaké umění stranou a lidé dělají věci jen tak, pro radost. Existuje ovšem také situace, které rozhodně z radosti nejsou, a právě toto je jeden z takových příběhů. Muži zemřela milovaná žena, a proto se rozhodl, že udělá gesto, které mu ji bude připomínat do konce života, a nejenom jemu. Podívejte se na jeden z nejkrásnějších důkazů dlouhotrvající lásky, která po 15 letech ohromila celý svět.

Důvodem byla smrt

Lidé mnohdy pěstují plodiny nebo zasazují stromy z ekonomických důvodů. Jsou to farmáři, lesníci, pěstitelé atd. a chtějí si tím vydělat a uživit svou rodinu. Jsou také lidé, kteří začnou sadit stromy z naprosto jiného důvodu. Jedním takovým je tento muž, kterému zemřela žena. Rozhodl se, že na pozemku vysází přes 6 tisíc dubů, aby všem ukázal, že jeho zesnulá žena pro něj byla vším a bude na ni do smrti vzpomínat. Podařilo se mu tak vytvořit jedno z nejkrásnějších děl, které kdy můžete vidět.

Romantický důkaz lásky

V jednom pohledném městě Kingswood se jednoho dne rozhodl jeden muž, že udělá něco pro svou zesnulou ženu. Provedl to v tichosti, bez zraků zvědavých sousedů či otravných novinářů. Díky tomu se povedlo vytvořit jeden z nejromantičtějších důkazů lásky, který se kdy na světě objevil. Do práce se pustil před 15 lety a nikoho tehdy nenapadlo, na čem pracuje. Byl farmářem, takže práce venku byla jeho každodenním chlebem. Když jednou nad jeho pozemkem prolétal balón, vyšlo najevo, na čem muž pracoval.

Čtěte také: Neuvěřitelné! 9 typů bolestí, které jsou přímo spojené s Vaším emocionálním stavem. Po přečtení tohoto článku budete vědět, co je opravdovou příčinou!

Viditelné z vesmíru

Pro pilota balónu to byl jeden z nejúžasnějších pohledů, které kdy viděl. A co na tom bylo tak úžasné? Muž upravil lesní část svého pozemku do tvaru srdce. Začal s tím hned po smrti své milované ženy. Práce mu trvala více jak 6 let, ale teprve až po 15 letech, se výsledek dostal na veřejnost. Srdce navíc směřuje k domu, ve kterém žena prožila své dětství. Srdce je viditelné i z vesmíru.