Podařilo se mi shodit 20kg, díky tomuto triku s citrony v kastrolu: Opravdu to funguje, mluvím z vlastní zkušenosti!

Léto přichází a touha vypadat skvěle se začíná projevovat u čím dál více lidí. Ne ovšem každý má štěstí, že jeho tělo vypadá štíhle. Mnoho lidí musí pro štíhlou a pohlednou postavu obětovat mnoho času v posilovně, držet drastické diety nebo se omezovat. Možná budete překvapeni, když vám řekneme, že nic z toho není nutné. Dnes pro vás máme senzační trik, s jehož pomocí můžete snížit svoji váhu až o 20 kg. Samozřejmě je vhodné upravit jídelníček a zařadit do života více pohybu, nicméně tento trik s citrony vaše snažení silně podpoří, takže kila půjdou dolů sama.

Ráno je základ

Ráno je jednou z nejdůležitějších částí dne, neboť právě během rána si určujeme denní priority a startujeme se. Mnoho lidí začíná den kávou nebo čajem. Tyto horké nápoje rozhodně nejsou vhodné pít jako úplně první nápoj po probuzení. Zde potřebujete tělo pročistit, dodat mu energii a rozproudit metabolismus. Zkuste proto něco jiného. Něco, co vám pomůže zbavit se nadbytečných kil.

Citrony a zázvor

Vyzkoušejte skvělý citronový čaj, který má celou řadu zdravotních výhod. Nejenom, že dobře chutná a pročistí vaše tělo, on vám navíc pomůže spalovat tuky, takže budete rychleji hubnout, zrychlí metabolismus organismu, takže budete rychleji spalovat, a pročistí vaše tělo od všech nebezpečných toxinů. Pro tělo má tedy zásadní význam a jeho pití se rozhodně vyplatí. K jeho přípravě si nachystejte: kořen zázvoru, citrony, stroužky česneku a 2 litry minerálky.

Čtěte také: Je vám více než 50? Stále můžete být sexy a jít s dobou. Stačí jenom změnit jednu drobnost – zvládnete to i doma!

Oloupat, zamíchat, uvařit

Citrony umyjte, odstraňte kůru a do misky z nich vymačkejte veškerou šťávu. Použité citrony si dejte bokem. Česnek nakrájejte najemno a pomocí mixéru jej smíchejte s citronovou šťávou. Následně přidejte nakrájený zázvor a pokračujte v mixování. Jakmile budete mít homogenní směs, přiveďte k varu minerálku a vložte do ní použité citrony. Dále přidejte i směs a vše promíchejte. Nechte vychladit, přelijte do skleněné nádoby a uzavřete ji. Pijte každé ráno a kilogramy půjdou dolů.