David Hampl
14 února, 2019

Žárlivost může být i prospěšná protože dává druhému jistotu, že nám na něm záleží. Obvykle však přináší více škody než užitku; zvláště, když se to s ní začne přehánět a když jeden z páru přestane bez jakéhokoliv důvodu tomu druhému důvěřovat. Své o tom může vyprávět hrdinka našeho příběhu. Neuvěříte, jaké překvapení jí její partner překvapil.

Začátek pátrání po nevěře

O mužích se říká, že jsou ješitní. O ženách se to sice neříká, ale mnohdy to bývá pravdou. Mladá žena, která pojala podezření na nevěru, se rozhodla, že si zahraje na Sherlocka Holmese a vypátrá případnou pravdu o další lásce svého partnera a že bude všemi prostředky hledat, dokud něco nezjistí. Způsob, který zvolila hned zpočátku, byl ještě radikálnější než klasické narušování soukromí ve stylu prohlížení SMS zpráv a e-mailů; schovala se pod postel v době, kdy měla být mimo byt a její muž měl mít celý dům pro sebe. Nejspíše očekávala, že ho nachytá s milenkou nebo alespoň něco podezřelého vypozoruje. Kromě toho, že se ukryla pod postelí, mu přichystala ještě jedno nemilé překvapení, kterým ho testovala – na posteli mu zanechala dopis, ve kterém psala, že ho již nemiluje a že od něj odchází. Velice ji zajímalo, jak bude přítel reagovat.

Muž svou partnerku velice šokoval

Když se muž vrátil domů, prošel byt a zjistil, že jeho žena není doma. Zatímco jeho přítelkyně stále byla schovaná pod postelí, on se v klidu naobědval. Poté přišel do ložnice, kde se „špionka“ ukrývala, sedl si na postel, vzal mobil do ruky a začal někam telefonovat. Žena si při jeho hovoru vyslechla přesně to, na co od začátku měla podezření – její přítel do svého mobilu říkal: „Ahoj, zlato, konečně jsem se zbavil té hloupé krávy, jen mi je líto, že to trvalo tak dlouho. Ale my to doženeme, hned jsem u tebe.“ Poté odešel z místnosti a opustil dům.

Kdo koho nakonec vlastně testoval?

To, co žena při špehování svého přítele zjistila, ji velice šokovalo a rozčílilo. Vyskočila zpod postele jak smyslů zbavená. Až poté, co se trošku uklidnila a rozhlédla se po místnosti, zjistila, že na listu se vzkazem, že se se svým přítelem rozchází, jež už určitě v danou chvíli nepovažovala za testovací vtip, je ještě něco připsáno – „Lásko, příště, když se mě rozhodneš nachytat, alespoň se lépe schovej. Viděl jsem ti nohy. Jel jsem jen do obchodu, hned jsem zpět. Miluji tě!“

Příběh, ze kterého by se měl poučit každý

Žena byla velice ráda, že má tak skvělého přítele, který danou situaci vyřešil úplně nejlepším způsobem, kterým mohl – vtipným a poučným. Neurazil se a dokázal otevřít oči své partnerce a následně po sdílení na internetu i mnohým dalším ženám. Tento příběh obletěl svět a každý by se z něj měl poučit, že důvěra je jedním z nejdůležitějších pilířů každého vztahu.

Sdílejte článek