Podívej se jak Rodiče pro svojí dcerku postavili krásný domek na hraní. Zvládli to za 3 dny !

Pro své děti bychom snesli i modré z nebe. Jak to však bývá, někdy touha dopřát našim ratolestem krásné překvapení, narazí na tvrdou realitu. Šikovní manželé žijící v Rakousku uvažovali o koupi dětského domečku pro svou dcerku. Zakoupení takového domku však vycházelo na více než 1000 Eur, což je skutečně velká investice. Proto se rodina rozhodla, že si takový domek prostě zhotoví sami. Na pracích se podílela celá rodina – tatínek hoblovat, piloval a měřil, manželka vrtala a mazala.

O neuvěřitelné tři dny bylo dílo hotovo a dnes je nejen ozdobou jejich zahrady, ale i místem, kde šťastná dcerka tráví svůj volný čas. Dokonce přes léto plánuje v domku i přespávat. Protože materiál na stavbu domku dostali manželé od známých, celková stavba jejich vyšla mnohem výhodnější, než kdyby zakoupili hotovou chaloupku . Jak se vám líbí tento nápad?

Čtěte také: Tento pes nebyl obyčejným toulavým zvířetem. Chodil po ulici, ale na prví pohled bylo zřejmé, že jde o těhotnou fenku hledající klidné místo pro porod. Jak její příběh nakonec dopadl? Dobře či špatně?