Podívejte se na 20+ obrázků domácích mazlíčků, kteří se právě vrátili od...

Podívejte se na 20+ obrázků domácích mazlíčků, kteří se právě vrátili od veterináře. Jejich výrazy Vám vyčarují úsměv na tváři!

Máte doma domácího mazlíčka? Pak určitě víte, jak moc nemá rád návštěvy doktora. Co si budeme povídat, ani lidem to není příjemné. Ať už jde tak o Vaši kočku, pejska, či jakéhokoliv jiného mazlíčka, určitě jste s ním tuto nepřijemnou zkušenost už někdy zažili.

I přesto, že může být návštěva veterináře pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka peklem, může být někdy i naprostou pohodou. Co více, zpáteční cesta domu pro Vás i Vašeho mazlíčka může být vskutku úsměvná. Výraz „zdopovaných“ mazlíčků je totiž k nezaplacení.

Protože smát se je zdravé, připravili jsme si dnes pro Vás menší galerii domácích mazlíčků, kteří se právě vrátili od veterináře. Pod vlivem léků jsou výrazy mazlíčků vskutku kouzelné. Jen se schválně podívejte, určitě se budete za břicho popadat.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Tisk
ZDROJboredpanda.com
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Věnujte se naplno svým dětem! Jejich emoce možná nejsou vidět, ale představují důležitý element v jejich vývoji!

Také rádi spíte s dekou, nebo polštářem mezi nohama? Přečtěte si, co to o Vás vypovídá!

Mysleli jste si, že orgasmus je vyvrcholením? Tak zkuste pozorovat, co se děje s Vaším tělem i následující dva dny potom!

Máte v práci otravného šéfa, který Vám nedá pokoj ani o víkendu? Pak se Vám bude líbit zákon, který byl přijat ve Francii!

POZOR! Vaše tělesná vůně může vypovědět hodně o Vašem zdravotním stavu!

Další články