Podívejte se na 7 vědecky prokázaných způsobů, jak udělat dobrý dojem! Díky tomu, už se nemusíte bát první schůzky!

Jestli se Vám někdy nepodařilo v minulosti udělat dobré dojem, je těžké neztratit sebevědomí. Je ale důležité pamatovat, že nestojí za to, abyste svůj život drželi a vyhýbali se setkání s novými lidmi.

Přinášíme Vám proto 7 způsobů, které by Vám měli posloužit k tomu, abyste na ostatní udělali dobrý dojem.

Spusťte rozhovor ve výtahu

Čtěte také: Voňavý cuketový kastrol s bramborami a tymiánem: Skvělý tip na večeři, který Vás ohromí svou dokonalou chutí!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Zahájení rozhovoru ve výtahu, nebo na cestě do kanceláře je skvělý způsob, jak představit krátkou verzi Vašeho životopisu. Omezte se na 3-4 věty. Schopnost provést rozhovor v neformálním prostředí Vám usnadní přizpůsobení okolnostem.

3 druhy potřesení rukou

Existují 3 typy potřesení si rukou, o kterých je třeba vědět. Podání ruky zhora je znamením moci. Umístění ruky nahoru je znamením podřízenosti. Když někdo vidí druhého jako rovného, ​​jsou jeho ruce na stejné úrovni. Právě tento druh by měl být použit během prvního setkání.

Smíchejte obchodní vztahy s osobním životem

Pokud jste schopni vstoupit do dialogu o Vašem osobním životě, riskujete, že se to bude neprofesionální. Pokud se však budete držet výhradně podnikání, nebudete pamatováni jako výjimečný jednotlivec. Obchodní jednání jsou často monotónní, takže se nebojte spustit něco osobního, abyste vytvořili dlouhodobý dojem.

Sdílejte teplo

[hana-code-insert name=’google‘ /]Od dětství si asociujeme spojení tepla a důvěry. Pokud máte vždy chladné ruce, nebo se chystáte na schůzku v zimě, předehřejte se předem ,kávou nebo pomocí sušičky rukou.

Nebojte se ukázat své nevýhody

Každý chce být vysoce hodnocen, ale zaplavení diskuse tvrzeními o Vaší jedinečnosti, může ostatní odradit pryč. Buďte autentičtí a nebojte se chybovat. Tím, že dovolíte někoho Vás opravit, s ním budete spojeni.

Praxe na nadcházející schůzi

Představte si první schůzku s někým. Snažte se vytvořit dialog, o němž očekáváte, že do něj budete zapojeni. Připravte si otázky a krátký popis sebe. Vždycky stojí za to připravit se na schůzku tímto způsobem, protože právě herec tvoří hru nebo film.

Pracujte na své image

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Před setkáním s novými lidmi důkladně zvažte, jakou image chcete prezentovat. Stačí, kdy uděláte něco, čímž se odlišíte od ostatních. Měli byste se snažit ukázat, že máte smysl pro styl. Tímto způsobem vytvoříte dojem sebevědomí a nezávislosti.