Podívejte se, jak dopadla holčička, která před lety byla hlavní hvězdou populárního nápoje. Jistě jste ji znali, protože její obličej byl na populárním kakau všudypřítomný. Kde skončila a co dělá dnes? -
Menu

Podívejte se, jak dopadla holčička, která před lety byla hlavní hvězdou populárního nápoje. Jistě jste ji znali, protože její obličej byl na populárním kakau všudypřítomný. Kde skončila a co dělá dnes?

Děvčátko, které v sedmdesátých letech minulého století, zdobilo krabice oblíbeného kakaového Granko, je opět zde. Ti dříve narození si ji možná pamatují, neboť byla součástí nejprodávanějšího instantního nápoje v naší zemi. Pojďme se společně podívat, jak tato, dnes už dospělá žena, vypadá a jak vzpomíná na focení.

Čtyřicet let spolu

Kdo by neznal legendární kakaový nápoj Granko, který i dnes stále slaví úspěch v mnoha věkových kategoriích. Především děti jsou po tomto lahodném nápoji jako diví, a někteří si bez něj nedokáží představit ráno, natož pak den. A právě na děti byla, je a pravděpodobně vždy bude cílena reklama tohoto nápoje, který tu s námi je už 40 let.

Holčička z obalu

Granko je nejprodávanější a zároveň nejoblíbenější rozpustné kakao v České republice. Oblíbeným se stalo hlavně díky jednoduché přípravě a unikátní chuti, kterou si všichni jistě pamatujeme už od dětství. Začalo se vyrábět v roce 1979 v tehdejším národním podniku čokoládoven v Kolíně. Přesně rok předtím se začalo s přípravou reklamy, která v tehdejší době obletěla celou naši zemi. Možná si pamatujete na holčičku, která byla na obalu tohoto legendárního nápoje. Pokud ano, podívejte se, jak vypadá dnes.

Dnes dospělá žena

Holčička, která se jako malá stala tváří nejoblíbenějšího kakaového nápoje, slaví v letošním roce 44 let. Jmenuje se Veronika a má 3 krásné děti, které možná ani netuší, jak slavnou maminku mají. Předpokládáme ovšem, že se jim sama pochlubila. Kdo by se přeci nechtěl pochlubit tím, že byl hvězdou úspěšného nápoje.

V době, kdy probíhalo focení, byla Veronika ještě velmi malé dítě. I přes to, že si podle jejích slov, focení moc neužívala, vzpomíná na něj ráda. Takové focení muselo být pro malou holčičku velmi náročné, ale podle všeho se to zvládlo, neboť obal slavil velký úspěch. Koho vůbec napadlo, že právě malá Veronika bude hvězdou Granka?

Na focení ji přivedl tatínek

S nápadem přišel její tatínek, který v té době pracoval na propagačním oddělení čokoládoven. Měl za to, že na obalu by se malá holčička s kakaem dobře vyjímala. Rozhodl se tedy využít svoji malou dcerku, která se na tuto roli skvěle hodila. Vzal ji tedy do ateliéru, ale malá Veronika si focení moc neužívala.

Prozradila, že ji dělalo problém se usmívat na pana fotografa, který se neustále schovával za plentou. Snažila se, ale moc to nešlo. Navíc se styděla, což taky nehrálo do karet. Fotografie se ale nakonec povedly parádně. Prošly porotou a holčička s kakaem se dostala na přední stranu výrobku.

Granko ji moc nechutnalo

Granko se stalo velmi úspěšným výrobkem, a tak se vedení podniku rozhodlo rozšířit propagaci i do televize a časopisů. Veroničina hvězda se tak rozšířila po celé zemi. Následovaly další fotografie, na jejichž focení poměrně ráda vzpomíná. I přes to, že byla hlavní hvězdou, nápoj ji nikdy moc nechutnal. Většinou si jim jen posypávala jídlo. Zajímavostí také je, že za tehdejší focení neobdržela žádný honorář. Dnes by tomu bylo jinak. Každopádně ji přejeme hodně štěstí a radostí s dětmi.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

TEST: funguje vám správně zrak, kolik písmenek „T“ vidíte na…

Máme tu pro vás unikátní test zraku, který odhalí, jak na tom jste. Pokud se vám během chvíle podaří najít…
ZAJÍMAVOSTI

Pár v důchodu si koupil stodolu, bez toho aniž by…

Víte ve svém okolí o nějaké stavbě, o které nikdo neví, co se v ní ukrývá? V jedné velké opuštěné stodole, kterou…
ZAJÍMAVOSTI

Meteorologové jsou v šoku! Blíží se největší ochlazení tohoto roku.…

To, že se blíží zima, jistě všichni dobře ví. Zatím to ovšem na zimu moc nevypadalo, spíše naopak. Jako by…
ZAJÍMAVOSTI

Zavřete oči, pak je otevřete a klikněte na číslo, které…

Máme tu dalšího pomocníka na cestě osudem života. Tentokrát k vám tomu bude stačit jen váš počítat, myš a oči. Dokonce…
ZAJÍMAVOSTI

Pustil se do rekonstrukce podlahy ve svém domě, když zvedl…

Muž se rozhodl zvelebit svůj dům, a tak si naplánoval rekonstrukci. Kdyby však věděl, k čemu dojde, nebo kdyby věděl co…
ZAJÍMAVOSTI

Máma vložila bramboru do ponožky nemocného dítěte. Další den nemohla…

Na internetu se objevuje celá řada webových stránek, které jsou zaměřené na rodiče a jejich péči o děti. Vyskytuje se…