Redakce ProSvět.cz
21 prosince, 2018

Máte rádi testy, díky kterým se o sobě můžete dozvědět něco nového? Rádi prověřujete sami sebe? V tom případě je dobře, že si čtete dnešní článek!

Podívejte se, prosím, na obrázek níže a prohlédněte si čtyři muže na stromě. Pozorně se na ně podívejte a poté odpovězte, který z nich je podle vás nejhloupější. Až v tom budete mít jasno, najděte svou odpověď a podívejte se, co o vás vaše volba vypovídá.

Který z těchto mužů je nejhloupější?

Jaká je vaše odpověď?

Už víte, který z mužů sedících na stromě je podle vás ten nejhloupější? Paráda! V tom případě čtěte dál a najděte odpověď, kterou jste si zvolili. Pod ní totiž najdete zajímavé informace, které vám o sobě zase řeknou něco nového. Něco, co jste třeba vůbec nevěděli!

Muž s číslem 1

Pokud jste jako svou odpověď zvolili muže s číslem 1, pak jste člověk, který se strašně rychle vzdává. Stačí maličkost, se kterou si nevíte rady a rázem tzv. házíte flintu do žita, jak říká jedno známé rčení. Máte pocit, že každá věc ve vašem životě je předem jasně daná a že se na ní nedá vůbec nic změnit.

Muž s číslem 2

Je podle vás nejhloupější muž číslo 2? Pak byste měli vědět, že jste člověk, který je často velmi zbrklý a dříve jedná, nežli přemýšlí. Nemáte rádi, když nad něčím musíte dlouho přemýšlet a rozhodnutí tak doslova střílíte od boku. Na lidi ve vašem okolí často působíte tvrdohlavě.

Muž si číslem 3

Muž s číslem 3 bude volba každého, kdo věci dotahuje až do samotného konce. Pakliže máte jistotu, že pravdu máte vy, pak uděláte všechno proto, abyste o tom přesvědčili i ostatní. Vaší předností je schopnost správné strategie a plánování.

Muž s číslem 4

Tuto volbu zvolí člověk, který z celého srdce bojuje za to, čemu věří a o čem je přesvědčený. Často se necháváte ovládnout emocemi, ať už negativními, nebo pozitivními a kolikrát se vám stává, že vaše myšlení postrádá veškerou racionalitu.

Sdílejte článek