David Hampl
9 května, 2019

Psychologické testy nemusí být nijak komplikované. Nemusí se jednat o dlouhé hodiny spojené s vyplňováním různých papírů, jelikož plně stačí říci jednu věc a potom se dozvědět, jací doopravdy jste. Pokud tomu nevěříte, můžete si to zkusit na vlastní kůži. Níže najdete obrázek, na kterém jsou namalována zvířata. Vy se na něho podívejte a to zvíře, které uvidíte jako první, si pamatujte. Důležité je nepodvádět a říci skutečně to, které spatříte hned. Jedině tak vyjde výsledek, který je možno označit jako správný.

Zebra

Vidíte toto exotické zvíře? Pokud ano, jste osobou, které má silné charisma a která je také velmi vtipná. Jste i člověkem, který má rád určitou moc, po které také touží. Máte rádi spontánnost a jste osobou, kolem které se lidé často seskupují. Jak v osobním, tak pracovním životě. Zde můžete udělat kariéru třeba jako prodejce, nebo vedoucí i manažer. Pozor však na to, aby váš život nespadl to stereotypu s nebyl nudný. To totiž nesnášíte.

Kočka

Viděli jste napoprvé kočku? Ve svém okolí jste považováni za osobu, která je spíše plachá. Nechcete být příliš mezi lidmi a raději vše sledujete hlavně vpovzdálí. Jste svým způsobem samotář, kterého ani tolik nezajímá, jakou máte pověst mezi okolím. Ani nechcete, aby se o vás okolí nijak zajímalo. Vystačíte si sami se sebou a jste plně soběstační. Často máte sklony k nezávislosti.

Kachna

Každý, kdo viděl kachnu, má optimistický pohled na život. Máte dlouhodobě dobrou náladu a málokdy si ji necháte někým nebo něčím zkazit. Ve všem vidíte jenom to lepší, než to horší. Máte rádi svůj život a s ním spojené testování různých věcí a vlastností. Rádi poznáváte nová místa, nové lidi a získáváte nové zážitky a zkušenosti. Jste člověk, který je stále na něco zvědavý.

Koala

Spatřili jste jako první toto ne úplně tradiční a běžné zvíře? Potom jste jako koala. Klidní, máte své vlastní tempo života a k ostatním se chováte spíše laskavě, citlivě a máte o ně starost. Na ostatní dokážete brát ohledy a jste jim vždy na blízku. Zároveň máte rádi spíše menší společnost, spojenou třeba s domácí pohodou, hudbou, ale i čtením knížky.

Slon

Kdo viděl slona, ten se může považovat za člověka, který je velmi originální. V práci se jedná o osobu, která je také loajální a zodpovědná. Druhá vlastnost se poté přenáší i do osobního života. Za všech okolností je na vás spolehnutí, když někdo potřebuje pomoc. Umíte také bravurně řešit problémy. A to jak své, tak i cizí, díky čemuž k vám lidé velmi často chodí pro dobrou radu.

Medvěd

Hlavní vaší výsadou je smysl pro logiku, ale také uznávání tradic. Z toho důvodu můžete být také lehce konzervativní osobou. Na druhou stranu jste pozorní a nic vám neunikne, ale na první pohled působíte klidným dojmem. A podobná místa a společnosti také vyhledáváte. Když je problém, chcete dojít k diplomatickému řešení, které ale nemusí být vždy svázáni pravidly.

Žirafa

Jste člověk, který nechce být sám. Musíte být stále v nějaké skupině, nejlépe přátel. Chcete být středem pozornosti a skupinu také vést. Rádi mluvíte a sdílíte zážitky, ale jste i dobrým posluchačem. Milujete bezstarostný styl života. Pokud se objeví nějaký problém, vynoří se vaše až zvýšená citlivost a velká změna emocionálního stavu.

Prase

Kdo ho viděl, ten je primárně nezávislým člověkem s dobrými pracovními návyky. Vaše mysl jede stále naplno a pořád řešíte nějaké problémy. V práci je to plus, v osobním životě spíše minus. Všímáte si i sebemenších detailů. I když jste spíše introvertem, tak pokud jste v okruhu známých lidí a dobrých přátel, tak se dokážete otevřít.

Králík

Jste plný energie, milujete kreativitu a na první pohled působíte šťastným dojmem. A tyto vlastnosti přenášíte také na lidi ve svém okolí. Kdo takový není, od toho chcete být co nejdále. Máte dobrý smysl pro humor a není pro vás problém být středem pozornosti. I když se to nezdá, jste také empatickou osobou, která umí řešit věci s rozmyslem.

Lev

Kdo viděl lva, ten je přirozeným vůdcem. A to jak v rámci své party, kterou chcete vést, tak i v rámci svého pracovního kolektivu. Chcete být dominantní osobou a nebojíte se dát to najevo. Máte rádi výzvy, jelikož jsou opět příležitostí, jak se ukázat. Milujete pocity, kdy jste považováni za skutečného vítěze. Co vám vadí, to jsou možní konkurenti.

Sova

Jste člověkem, který je velmi přemýšlivý. Než se k něčemu rozhodně, tak poměrně dost analyzuje všechna pro a také proti. V práci chcete dělat vše raději sami za sebe, než v týmu. Máte smysl pro pořádek a cokoliv připomíná chaos, to vás může poměrně dost rozhodit. Jste inteligentní, máte smysl pro humor, ale sociální aspekt lehce zaostává.

Sdílejte článek